Wpis z mikrobloga

@Returned: @Docent_Jan_Mula: najczęściej czarne listy i usuwanie komentarzy stosują ułomni konfiarze, od nich się tego nauczyłem i zacząłem to stosować od niedawna, żeby #!$%@?ć ich własna bronią i jak widać działa ( ͡ ͜ʖ ͡) wasz ból dupy jest miodem na moje serduszko ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Docent_Jan_Mula: i tu też się zgadzam. Tzn. okej, sam czasami kasuję komuś komenty (rzadko, bo rzadko ale się zdarza), ale to tylko kiedy kimś gardzę, albo mam z tego kogoś bekę i chce taki egzemplarz #!$%@? xD ofc nie blokuje, więc jak taki osobnik ma dość cierpliwości to się prędzej czy później przebije ze swoim przekazem jak mi się znudzi xd
@Jarusek: ale z czytaniem to tak u Ciebie średnio, ziomek. Weź sobie przejrzyj moje komentarze w tym wątku. Bo z tym "wasz ból dupy" to się trochę zapedziles. Przeczytaj jeszcze raz moje komenty. Nie ma ich dużo, nie są długie. To takie danie ci szansy na udowodnienie, że jednak umiesz czytać.
@Returned: pokaż o co masz ból dupy, a powiem ci kim jesteś. Wiesz co jest w konfiarzach najżałośniejszego? Że za każdym razem, gdy śmieję się z sekty pod tytułem konfederacja lub z bożka sławeczka, albo jakiegoś naziola bosaka to niewołani (przeze mnie) konfiarze muszą się zlecieć i komentować, starać się mnie obrażać (żeby im jeszcze wychodziło XD). Muszą inaczej się uduszą z bólu dupy. Więc już nie mniej takiego bólu dupy,
@Jarusek: mam dziwne wrażenie, że chyba się nie rozumiemy i/lub jedno z nas jest pijane (i to nie jestem ja).

Napiszę wprost. Nie jestem konfederatą i mam konfederatów za debili. T.r.y.b.i.s.z?
@Returned: wiem, że nie rozumiesz, więc pokrótce: nie mniej bólu dupy jak typowy konfederata, nie lataj i nie obrażaj innych, bo ktoś inny cię zablokował (a to nie byłem ja), zachowuj się jak na człowieka przystało i nie wymyślaj bajek (że jestem pijany lub inne bzdury) jak jakiś przygłup spod znaku konfederacji. T.r.y.b.i.s.z?
Natury nie oszukasz, głosuj na konfederację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarusek: dobra, serio. Nie wiem czy ty mnie teraz trollujesz czy jesteś pod wpływem jakiejś substancji, czy może coś z garem masz. Gdzie mam ból dupy? O co mam ból dupy? Czemu mi wciskasz konfederację? Co tu się dzieje?
@Docent_Jan_Mula: mnie tam ciekawi dlaczego moderacja usunęła mi wpis za użycie słowa "przygłup", a w nocy zgłosiłem co najmniej 10 wpisów OnRuska i Jankesa gdzie tymi słowami obrażali innych i żaden wpis nie poleciał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)