Wpis z mikrobloga

Ej wykopki, mamy tu wojnę o #cpk, na tym portalu ciężko będzie o zgodę, ale jest jedna rzecz co do której nie mamy wątpliwości - NIE dla dopłat do kredytów hipotecznych! Więc jest pomysł, może podsuniemy zakolakowi Stanowskiemu pomysł zorganizowania debaty lub nagrania materiału o tym jak rząd ma w dupie sprzeciw ludzi wobec dopłat do kredytów i wbrew woli elektoratu robi dobrze deweloperom? Potrzeba rozgłosu, a on lubi się podpinać pod gorące tematy. Buda #!$%@?ł rynek nieruchomości, Hetman chce go #!$%@?ć do końca. Plusować, komentować i podawać dalej.

#kanalzero #nieruchomosci #bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka #sejm #kredythipoteczny #mieszkanie
aei9077 - Ej wykopki, mamy tu wojnę o #cpk, na tym portalu ciężko będzie o zgodę, ale...

źródło: 8f6ueh

Pobierz
  • 6
@Olek3366: Wiem i pisałem widząc twój post ale taka jest prawda. Chyba, że Stanowski wyżej wyceniłby popularność jaką taka debata przyniosłaby jego kanałowi niż swoje prywatne straty zyski.
Wiem i pisałem widząc twój post ale taka jest prawda. Chyba, że Stanowski wyżej wyceniłby popularność jaką taka debata przyniosłaby jego kanałowi niż swoje prywatne straty zyski.


@iamjashin: Mówił w którymś śniadaniu coś takiego, że kupuje bo tak jest zorganizowany system, że teraz się opłaca, ale generalnie nie powinno tak być i narzekał na patologiczny rynek kapitałowy w PL.