Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, gdy na wykopie mówią, że jebło to znaczy, że trzeba kupować. Gdy na wykopie piszą, że rośnie i będzie jeszcze lepiej to należy sprzedawać. Przykład z Disneyem, który przez lewactwo miał rzekomo jebnąć. 23% zysku od 25 grudnia. https://wykop.pl/link/7314529/kapitalizacja-gieldowa-disneya-spadla-o-niemal-polowe-od-2021-zasluga-wokizmu
Dziękuję wykopki za inspirację, jutro po pracy wypiję Wasze zdrowie. Kolorem białym zaznaczyłem reakcję giełdy na wpis Elona Muska dot. wsparcia pozwu Giny Carano przeciwko Disney. #biznes #gielda
LeP_ - Pamiętajcie, gdy na wykopie mówią, że jebło to znaczy, że trzeba kupować. Gdy ...

źródło: disney

Pobierz
  • 4
@LeP_: mnie kusił disney na początku pandemii jak pozamykali parki rozrywki, nie krecili filmów. troche wyrwałem, ale zbyt szybko wyszedłem. Trochę pociągnął temat disney+. Teraz znów mam. Zaczeło sie od otrzymanych darmowych akcji (polecenie konta w T212) i dobrałem mały pakiet. Dziś miłe zaskoczenie :)
@widmo82: to nie jest jedyny argument, prognozy finasowe także przewidziały gorszy wynik, który finalnie okazał się być lepszy od przewidywanego. Nieznacznie, ale jednak.