Wpis z mikrobloga

Tatiana Żdanowa, europosłanka z Łotwy, od co najmniej 2004 roku współpracowała z FSB, forsując korzystną dla Kremla narrację dot. m.in. wojny w Gruzji, Ukrainie, czy też rzekomej dyskryminacji rosyjskojęzycznych w innych krajach, czy też zdając relacje z tego, co dzieje się w europejskich instytucjach. Przykład ten pokazuje, że nierozpoznani współpracownicy rosyjskiego wywiadu przez długie lata mogą działać na szkodę swoich państw i UE.

#4konserwy #neuropa #polityka #bekazkonfederacji #ukraina #rosja
M4rcinS - Tatiana Żdanowa, europosłanka z Łotwy, od co najmniej 2004 roku współpracow...

źródło: 0e220ae93fc0b9306dac5cd81c44d2c8464e97483124f72f7d3c20ea97f79589

Pobierz
  • 13
@M4rcinS: Mnie najbardziej śmieszy, że w terminologii GRU na takich ludzi używają określenia "gównojady" (говноед), nawet oni cisną z nich bekę xD Zawsze sobie wyobrażam posłów wiadomej partii jak jedzą z kibla, z miejsca mnie to leczy do jakiejkolwiek sympatii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnDoe01: A ja przypominam, że prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa, a nie dała mu dyplom. To dwie różne rzeczy. Nawet w tej kwestii potraficie kłamać. A nie podano dlaczego odmówiła, być może że względu na dupochron Ziobry, być może dlatego, że toczy się już przeciwko niemu tajne śledztwo. Doucz się zamiast pisać farmazony.
@M4rcinS @Jariii @mpetrumnigrum

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-05-31/niech-prokuratura-sprawdzi-czy-jestem-ruskim-agentem-grzegorz-braun-donosi-na-samego-siebie/

https://www.rp.pl/kraj/art1303391-grzegorz-braun-zlozyl-do-prokuratury-doniesienie-na-siebie


Przypominam, że ABW sprawdzało już powiązania Brauna z Kremlem. Żadnych nie wykryto.

Idźcie trollować na twitterze fajnopolacy (


@JohnDoe01: czyli to tak zwany pożyteczny idiota. Wielbi za darmo naszego największego wroga. Zajebisty gosć nie ma co.
nie wielbi, tylko ostudza pro-ukraińskie nastroje i zaślepiającą wiarę w przyjaźń między naszymi państwami


@JohnDoe01: no przecież wymachiwał rosyjska flaga dodatkowo obsciskiwał się z ambasadorem Rosji. Więc jest stricte pro rosyjski.