Wpis z mikrobloga

@WcurwionyKotek nie żyję. Czasami pracuję. A co do imigrantów to nie wiem czy jakiegoś widziałem kiedykolwiek. Tzn na pewno i na pewno wielu ale to nie jest tak że są jakieś obozy dla nich. Zwyczajnie się wtopili w tłum. Ceny są wysokie. Szczególnie za mieszkanie choć tam wszystko w sumie drogie nawet jedzenie lepsze niż pies zmielony razem z budą. A opłaty masz na myśli to mosty? Mosty zawsze były płatne w
I w ogóle Barcelona też ma dużo art deco, tam gdzie nie rządzi kasa pazernego inwestora a architekci to mamy dzieła sztuki. Problem ten boli mnie podwójnie bo sama jestem architektem i człowiek by chciał tworzyc piekne budynki, upiekszac nasze wspolne dobro ale się po prostu k.. nie da. Dlatego poszłam do IT bo nie będę przyczyniać się do tworzenia kurników ani psucia przestrzeni.
betonowa_klata - I w ogóle Barcelona też ma dużo art deco, tam gdzie nie rządzi kasa ...

źródło: temp_file1184860542572602254

Pobierz
@R2D2_z_Sosnowca: No to już kwestia gustu, pisząc w google Unity Center znajdziesz więcej zdjęć. Sama wieża nie jest zła chociaż dalej nie jest w pełni zagospodarowana, brak m.in wyczekiwanego sky baru na ostatnich kondygnacjach (taką Żabkę na parterze to już otworzyli xd) ale najgorszą częścią kompleksu są te niższe budynki z chamskim tynkiem w stylu patodeweloperskich osiedli, stare przedwojenne kamienice tuż obok też nie polepszają sytuacji.
OgolnieRzeczBioracGeneralnie - @R2D2zSosnowca: No to już kwestia gustu, pisząc w goog...

źródło: unity

Pobierz