Wpis z mikrobloga

Naprawdę debile są w tym pisie, że wystawiają takiego kandydata na prezydenta Warszawy co to zna ją bardziej jako turysta, i jeszcze przepychają jego wzrost jako główną zalete...


Ja to nie mam pojęcia jak oni się przy sterach tyle czasu utrzymali


@ATAT-2: chłopie obudź się, 90% wyborców głosuje tylko na podstawie aparycji i nazwiska kandydata. Więc PiS celuje w te 90% potencjalnych wyborców których to przekona, bo wiedzą, ze wśród
  • Odpowiedz
Facet ewidentnie pcha się w viral. Nieważne co mówią, grunt, żeby nie przekręcili nazwiska. Uważam to za celową robotę, żeby nakręcić rozpoznawalność. Koleś generalnie jest kompletnym "nołnejmem" i jakoś musi się znaleźć w świadomości ludzi. Ot, cała filozofia
  • Odpowiedz
W życiu nie widziałem tak żenującej kampanii wyborczej


@mam_spanko: Trollownie spamujące "śmiesznymi" memami o pisiorach, kampania lewicy oraz PO bardziej żenująca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@galicjanin może dlatego że ani młody ani przystojny. Wiem że nie mnie oceniać, ale z ryja to taki Piechociński. Koło ma 36 lat a wygląda na 50+. Normalnie jak taki rolnik z lat 60., którego ogolili i uczesali. A najlepsze że kampania się rozgrywa wokół wzrostu. Bo rzeczywiście w Wawie do niczego się nie można #!$%@?. To co najbardziej mieszkańców stolicy razi na codzień i utrudnia walkę z rzeczywistością jest to
  • Odpowiedz
@mam_spanko: bo to jest kandydat do spalenia o którym nikt nie ma pamiętać dwa lata po wyborach. Wiedzą że przegrają prezydenckie, ale za ma 2 lata mogą się zdarzyć ponowne wybory i wtedy wystartuje poważny kandydat.
  • Odpowiedz
  • 1
@mam_spanko pisowcy nawet nie zdają sobie sprawy, że kij ma dwa końce. Wzrostem walczysz i od wzrostu zginiesz.
Wysoki jak brzoza, głupi jak koza
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz