Wpis z mikrobloga

podałem ci konkretne argumenty


@CheSlaw: Zacytujmy te konkretne argumenty:

A no tak - przecież nie było żadnych inwestycji XD

XD I czego się z niej dowiedziałeś?

XDDD


Merytoryczne argumenty: wymyślanie komuś opinii, zadanie jakiegoś pytania bez celu i XDDXDXDXDXDDDXXDXD

Jak chcecie merytoryczną dyskusję to może się #!$%@? ogarnijcie i ją spróbujcie rozpocząć.

Chciałem nawet napisać merytoryczną odpowiedź ale szczerze? I tak byś mnie zmieszał z gównem, bo nie pasuje do narracji.
  • Odpowiedz
  • 1
@CheSlaw napisałes

"XDDDD"

To nie jest argument. Ale ładnie się przedstawiłeś. Zamiast konkretu raz jebnąłeś "xD", potem udajesz że to ktoś inny unika odpowiedzi.

No chyba że pytasz o kwestie telewizji, to kwestia dowiedzenia się czegoś nie dotyczyła "zdobędziesz nową wiedzę" a "zorientujesz się co się dzieje w państwie i na świecie". Wydawało mi się to na tyle logiczne, że tłumaczyć nie trzeba

@owsikalfred

Gdzie ty propagandę widzisz? Tak jak inne wykopki
  • Odpowiedz
  • 0
@RunAway268 zedytowales komentarz jak odpisywałem, także nie widział reszty. Podeślij link do materiału, zobaczymy czy jest jak piszesz. Jak już kilka razy podkreslilem, z TVP widziałem tylko kilka materiałów + pierwsze wydanie, więc nie oglądam na bieżąco i może faktycznie jest jak mówisz. Albo chociaż zapodaj mniej więcej kiedy oglądałeś to sobie wyszukam
  • Odpowiedz
  • 0
@owsikalfred serio, daj info tylko jaki materiał sprawdzić, dzień chociaż czy przedział czasowy gdzie mogło coś takiego być. Jeżeli faktycznie będzie propaganda, to nie będę udawał że jej nie ma. Póki co wykopki robiły tu wielką burze o nic a to co widziałem z propaganda nic wspólnego nie miało, więc chętnie sprawdzę
  • Odpowiedz
@gryyyn @Wink fajnie pomineliście mój kolejny komentarz odnosząc się tylko do pierwszego w którym faktycznie nie było żadnych argumentów. Teraz już jest moment na ad personam czy jeszcze będziecie robić fikołki?

To może wkleje jeszcze raz mój komentarz żeby było wam trudniej z fikołami. Musicie się postarać:

@Voycjeshyna chcesz argumentów? To zacznijmy od praworządności - np wyrzucenie pisorów z TVP. Było to zgodne z obowiązującym prawem? Było to konieczne działanie i mające
  • Odpowiedz
@CheSlaw:

W kwestii wyrzcenia PiSowców z TVP masz tak skomplikowaną kwestię prawną, że jest spór wśród ekspertów o to czy jest to legalne czy nie. Czy było to zgodne z obowiązującym prawem? Jeden rabin powie tak, drugi powie nie. Sytuację komplikuje choćby fakt, czy w ogóle ustawy RMN i KRRiT są legalne. Raczej tu lukę prawną wykorzystano niż złamano prawo, ale ja np. 100% pewności mieć nie mogę, bo na prawie
  • Odpowiedz
a praworządność jest przestrzegana


@Wink: oczywiście jeśli okoliczności wskazują, że praworządność może przeszkadzać w zamiarach rządu to można przymknąć na nią oko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Wink: pomimo tego, iż dobrze zrobiło nam obalenie dotychczasowego tvp to nie uważam, że sama zmiana została wykonana praworządnie. Zresztą sporo prawników też tak nie uważa.
  • Odpowiedz
@Wink: a w kontekście nieruchomości co się zmieniło? wprowadza gorszy program niż bk2 program developer na swoim ++ Zdjemij klapki z oczu w ministerstwie rozwoju nic się nie zmieniło i lobbiści lobbowali kolejne sypanie z kieszeni podatnika do swojej kieszeni. Jestem po weekendowym kursie unikania pozwów wiec nie zapytam ile poleciało kopert pod stołem aby wprowadzić coś tak głupiego jak bk0 Ciekawe ze hetman w grudniu mkówi ze bk2 to głupota
  • Odpowiedz