Wpis z mikrobloga

#siatkowka Dulski ma trafić do Stali Nysa. Drużyna Plińskiego ma mieć już na pewno El-Graouiego i Gierżota. Skrzydła na spokojną walkę o playoffy - to się w Nysie nie zmieni.
  • 10
  • Odpowiedz
@vasos: z dnia na dzień znikają polskie nazwiska z rynku a ruchów Zaksy nie widać. Nie wiem na co czeka Szpaczek czy nikt nie chce gadać z KK?
Nazwisko z zagranicy możesz kupic później ale to co polskie już zostało kupione.
Powoli dochodzę do wniosku że największym problemem Zaksy nie są kontuzje i gigantyczny pech a prezes tego klubu.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ice_Glaze: w zasadzie zostaje ten Muzaj nieszczęsny (kibice ZKK chyba za bardzo się nie będą z niego cieszyć), Poręba/Urbanowicz będzie Janusz w szóstce - przydałby się jakiś przyjmujący Polski jeszcze, a Szymura to kaliber Muzaja. Dlatego im tak bardzo potrzeba Leona czy Kubiaka. Nawet nie, żeby było komu grać tylko bardziej, żeby dać kibicom mocne nazwisko.
  • Odpowiedz
  • 1
@groman43: raczej to mówię z perspektywy prezesa Szpaczka, który chyba nie wie za wiele o siatkówce jeśli wchodzi do szatni i poucza Śliwkę czy Kaczmarka. Dla niego Kubiak to mocne nazwisko, dla kibica mało obeznanego też, dla widza kojarzącego fakty już niekoniecznie. Zarządzając Zaksą i tak bym spróbował chociaż tego Leona, ale połączyłbym go z jakimś zagranicznym, technicznym graczem. Tylko jeśli się za to bym zabierał w lutym to tak
  • Odpowiedz
@groman43: ja to sie tylko modle zeby nie brali Leona. Bedzie to powtorka z Bednorza, ktoremu caly czas beda doskwierac problemy zdrowotne mniejsze czy wieksze.
  • Odpowiedz
@banan5005: Jak dla mnie to z perspektywy czasu mozna trochę ponarzekac na to jak konczy sie ten transfer. Co innego nalezy oczekiwac od takiego Bartka, a co innego od jakiegos sredniaka z plusligi. Topowi siatkarze po prostu musza dostarczac jakosci takiej za jaka jest im placone.

Oczywiście kontuzje i problemy zdrowotne kazdemu moga sie zdarzyc, ale pomijajac to forma Bednorza od poczatku jest mocno falujaca. Ma momenty wybitne ugrywajace sety,
  • Odpowiedz
forma Bednorza od poczatku jest mocno falujaca.


@nammah: problemy zdrowotne to raz ale jak prowadzić normalne treningi jak nie ma składu lub trenujesz z 3? czy 4 rozgrywającym w ciągu sezonu? Czasu na trening jest jak kot napłakał a jak już jest to nie ma z kim trenować. Ciężko rozliczyć zawodników KK za ten sezon.
  • Odpowiedz