Wpis z mikrobloga

@Czerwonyalimenciarz: Gen hejterskości z tagu chyba zbytnio kipi. Jakiekolwiek porównanie kogoś, kogo można lubić albo i nie, zgadzać albo się z nim nie zgadzać powinno polegać NA TAGU przede wszystkim na jakimś odniesieniu do degeneratów z patokambopolonii a zamiast zauważyć, ze to śmieszny filmik a ludzie są bardzo życiowo ogarnięci i nawet jak się ich nie lubi to pomyślcie na tle tych też jutuberów wypadają odklejone i szorujące po dnie godności
Trochę wstyd komentować kogoś z jakimkolwiek sukcesem na tle patologii.

@adik75:
Bycie sodomitą nie jest dla mnie sukcesem,tak samo jak pedefilem to zboczenie.Wstyd to ukrywać prawdę.
Różnica że mają więcej pieniędzy i starają się ciemnocie wciskać kit i pouczać,jak,boxdele,gole,stu,dubiele etc
To żadni celebryci tylko takie same śmiecie jak RE,wojtek B.pedokrzysio,klapek,czy łysy naziol.Ha tfu:)
@Czerwonyalimenciarz: Tu się w jakimś stopniu zgadzam, ten mój cytat nie dokładnie tej części patusów dotyczył. Nie chodzi mi o nawiązywanie do faktycznej patologii, bo dla łysego sukces majora Suchodolskiego jest jakimś wzorcem tak i faktycznie nawiązanie do celebrytów z fame mma ma zastosowanie. Mam zablokowane wszelkie pokrewne tagi i nie chodziło mi o akurat ten rodzaj celebryctwa wynikającego z patologii. Faktycznie kambopatologia, gdyby to były lata 90'/ 00' to by