Wpis z mikrobloga

Co w takim razie z niemieckimi producentami firanek?


@mickpl: ja mam plan i to sprytny! Trzeba wymusić instalowanie firanek w BMW. To zaczyna mieć sens. Koło zamachowe niemieckiej gospodarki będzie inwestować w firanki w samochodach a to napędzi cały rynek. Brzmi jak dobry plan. Jestem geniuszem, wieźcie mnie na ministra gospodarki!
acpiorundc - >Co w takim razie z niemieckimi producentami firanek?

@mickpl: ja mam p...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-8 o 09.05.16

Pobierz
XD zobacz sobie PKB Polski i PKB np. samej Bawarii.


@prezydent88: fajny cherrypicking. Wielkość gospodarki nie ma nic do tego że jest na minusie i ceny przez to spadają bo ludzi stać na coraz mniej. Porównywanie wartości bezwzględnych jest jak porównywanie długości chu ja i szukanie korelacji z tym ile kto zarabia.
Ciekawe ile uda się utrzymać kurs złotówki na takim poziomie w takiej sytuacji, pewnie dopóki stopy są wysokie.


@Olbor: prawdopodobnie. Jeszcze dużo zależy od tego ile zleceń polska straci jak skończą się niemieckie kontrakty a nie zostaną otwarte nowe bo nie ma kasy.
est jak astrolog w średniowieczu. Wykorzystają wiedzę o spadkach cen wynajmu (zaćmieniu) żeby zrobić sobie i kolegom dobrze, a ciemnemu ludowi pokażą wykres i powiedzą - patrzcie nasze programy nie napompowały cen wynajmu. Dzięki nam one nie urosły - bijcie pokłony!


Jedyne co dobrego zrobiła BK2% to sprawiła, że 50 tysięcy ludzi wyprowadziło się od landlorda, co uderzyło w biznes najmu. Teraz obecny rząd nowymi programami chce wysprzątać te większe mieszkania, które