Wpis z mikrobloga

@mimimimi-:

jestem w trakcie diagnozy, to nie jest takie szybkie i proste


Jak nie jest?

Szukasz psychologa z testem diva
Czekasz tydzień lub dwa
Idziesz na test 2,5h około
Czekasz na diagnozę 1-2 dni
Umawiasz psychiatrę 2-7 dni
Psychiatra wizyta 20-30 min

Idziesz do apteki

350zl od psycholog
250 psychiatra
130 apteka

Wszystko jest proste

A piracetam to nic nie względem mph
  • Odpowiedz
@mimimimi-: napisałem też:

A piracetam to nic nie względem mph


Ogólnie to słaby lek na adhd może i pomoże się bardziej skupić ale motywacji nie podbije szczególnie. Więc tak średnio bym powiedział
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek raz trafilem.na takiego co pisal to co chcialem ale nie wydawał sie zbyt kompetentny a nie chcialem wtedy udawac madrzejszego od lekarza. Potem znalazlem typiare ktora niby byla madrzejsza i zamiast leczyc adhd to przerobilem chyba wszystkie antydepresanty co jest #!$%@? jakims nieporozumieniem i duzo lekarzy tak robi
  • Odpowiedz
@mimimimi-: Na ADHD:

Modafinil,
Flmodafinil,
Fenylopiracetam,
NAC (lub NACET),
Fenyloetyloamina (PEA),
Semax,
Temgicoluril,
Aniracetam,
Pramiracetam,
Fasoracetam,
Selegilina,
Tranylcypromina

i inne. Poza tym każdy stymulant powinien zadziałać.

Pamiętaj o jednej rzeczy: dawka czyni różnicę pomiędzy lekiem a trucizną.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek niska dawka kolo 15, 20 ale nie bylo zadnych pozytywnych efektow a wiecej brac nie moglem bo caly dzien mialem paranoje, zimno mi bylo i mialem powyginane łapy

Wiem ze jest jeszcze sporo substancji do przetestowania ale lekarz ich na pewno nie przepisze a ja nie mam juz hajsu na zamawianie z ruskich stronek. Chyba ze znalazlbym lekarza ktory sie zna i by cos takiego poprowadzil ale chyba ciezko.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: 15-20mg to nie taka niska dawka. Dla mnie tyle to dość optymalna ilość.

Przy 40 zapijanymi kawa i przepalanymi fajkami to ja na orbicie latam imo to już jest moc.

A jadłeś normalnie posiłki? B complex suplementowaleś? Wodę piłeś?

Te paranoje brzmią jak niedobry w/w substancji. Albo jesteś lękowcem i każdy stymulant zaprowadzi Cię do paranoicznych stanów. Nie masz lub nie miałeś kiedyś problemy z Benzo, alko albo modulatorami gaba?
  • Odpowiedz