Wpis z mikrobloga

no chyba to normalne. Mam nadzieję że nie jesteś zjebem typu "szefie zrobiłem już co miałem zrobić, daj mi jeszcze jakąś robótkę bo się nudzę". Nienawidzę takich #!$%@?.


@4mmc-enjoyer: a co jak przełożony tego wymaga i przekazał pracownikowi że należy tak robić, ale nie jest to wola pracownika?

@missioncritical @JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy @96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548 @mstasiek a jak dostajecie task, ale nie wykonujecie go od razu, natomiast oddacie przed upływem terminu np. dniówki, to macie
  • Odpowiedz
a jak dostajecie task, ale nie wykonujecie go od razu, natomiast oddacie przed upływem terminu np. dniówki, to macie o to problemy? Czyli że dostajecie zadanie ale przed 2h jeszcze nic nie robicie. Jesteście na UOP jak rozumiem? Nie wypowiadacie się w tym temacie pracując na b2b gdzie nie ma ograniczeń?


@interpenetrate: nie rozumiem tego co tu jest napisane. xD
Jestem na b2b ale nigdzie nie widzę że to dyskusja o
  • Odpowiedz
@Hinode: tak, nauczysz sie tego z wiekiem. Zarobisz tyle samo czy wykonasz w czas planowany czy zrobisz 3 inne rzeczy bo powiedzialem ze skonczyles wczesniej( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skończycie przed czasem to się #!$%@? i udajecie że pracujecie przez resztę czasu?


@Hinode: nigdy. Kończę to zgłaszam, że skończone. Jak nie skończę w w czasie to też zgłaszam. Nie ja szacowałem czasy więc czemu mam się ich trzymać? Zresztą nikt się nigdy nie czepiał, skoro uczciwie do tego podchodziłem. A jak co pół roku chodziłem po podwyżki to kończenie wcześniej to zawsze był dobry argument.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShortyLookMean w mojej firmie programiści wyceniają czas tasków sami sobie na bazie własnego doświadczenia. No i u mnie ewentualna podwyżka raz do roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hinode: nie jestem programistą a mam dokładnie tak samo. Ostatnio coś w Excel dłubania było. Zrobiłem szybciej niż współpracownik i udawałem że tobie dalej mam robić szybciej i więcej?
  • Odpowiedz
a jak dostajecie task, ale nie wykonujecie go od razu, natomiast oddacie przed upływem terminu np. dniówki, to macie o to problemy Czyli że dostajecie zadanie ale przed 2h jeszcze nic nie robicie


@interpenetrate: Nikt przecież nie sprawdzi tego, kiedy zacząłem realnie robić taska. Czasami przesuwam go na "in progress" w Jirze i idę oglądać YT. Oczywiście w moim przypadku to praca zdalna. Ja wręcz potrafię rano przesunąć taska w Jirze
  • Odpowiedz