Wpis z mikrobloga

@farew3Ell: jak sie #!$%@? na lyso bedziesz wygladal duzo gorzej niz wygladsaz obecnie. cala twoja rodzina bedzie sie z ciebie smiac i mowic co ty #!$%@? i jak dobrze ci bylo jako zakolak. bedziesz patrzec w lustro i nie dowierzac jak mozna byc tak brzydkim. przykre i prawdziwe. wiem co mowie bo od 3 lat jestem lysy
  • 1
@stary_grat: U mnie zakola nw3 brutalnie masakrują włosy i dalej postępują. włosy wyglądają do kitu, nie da się tego układać, dmuchnięcie wiatru je rozwala ale przez zupełny brak zarostu i bardzo rzadkie brwi po zgoleniu na łyso bym wyglądał jak dziecko z białaczką. Na dodatek strasznie wrażliwy na upały jestem i bym się bał tak na łyso wystawiać latem
@farew3Ell: od dzieciaka interesowałem się ezoteryką i jednym z wielkich plusów tego jest wiara że istnieją jakieś istoty niematerialne które są gotowe i chętne pomóc nawet takim przegrywom jak my. Dzięki temu nawet gdy znajdowałem się w sytuacji która wydawała się beznadziejna, pozostawała tlącą się nadzieja że jednak ktoś faktycznie może mi pomóc. A to jest cho***nie ważne żeby mieć nadzieję że coś się zmieni na lepsze. Daje więc znać, że
@farew3Ell: brode mozesz polepszyc stosujac loxon, jestem 2 miesiace po 5 miesiecznej kuracji. pomoglo, ale nie zdziałało cudów. tez bylem w koncu norwoodem 3, pozniej niestety zaczelo sie to przeistaczać w norwooda 4 ale do tego stopnia ze juz grzywka zakoli nie dawalem rady zakryc. i tak niemal przed 30 rokiem zycia #!$%@? sie na zero.
jest jeden plus bycia lysym - nie musisz myc i suszyc wlosow, poza tym same
@farew3Ell: bardzo dobre predyspozycje do stosowania loxonu. u mnie "nie było cudów" bo w 95% co miało wyrosnąć to wyrosło. u CIebie może być inaczej, bo wlasnie dzieki loxonowi sprawisz że minie 20 lat. tak w cudzysłowie. loxon sprawia że te "niedorozwinięte/niedojrzałe" mieszki włosowe dostaja boosta i dojrzewaja i voile la. próbuj, co Ci szkodzi :P 70zl miesiecznie