Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: skoro strzelali sobie do dzieci, snajperzy poświęcali czas na zabijanie zwykłych ludzi udzielających wywiadu, to mieli czas i na to.

żydy poszły w nazizm. zamiast uszczelnić granicę i pilnować swojego, najechali. ciężko to się dla nich skończy, historia zatacza koło i znowu wyeliminuje nazioli. ciekawe tylko na ile.
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: tak tak, teraz odwracanie kota ogonem XD Goebbels był z Żydówką, był uczony przez Żydów, tak więc wiesz XD

nazywanie naziolem kogoś, kto jest przeciwko eksterminacji ludności cywilnej, to tylko Żydzi tak potrafią. oj ty kłamczuszku.
  • Odpowiedz
@manjan: to chyba czegoś nie zrozumiałeś więc ci wytłumaczę.

Nazwałem cię naziolem bo stosujesz nazistowską propagandę - to jest fakt. Non stop powtarzasz nieprawdziwe, niepotwierdzone informacje mając nadzieję że jak wystarczająco dużo razy skłamiesz to ktoś w to uwierzy.

nazywanie naziolem kogoś, kto jest przeciwko eksterminacji ludności cywilnej


Nadal nie podałeś żadnego dowodu na rzekomą eksterminację xD no chyba że dla ciebie dowód to jest to że terroryści palestyńscy powiedzieli że
  • Odpowiedz
@manjan: ej ale gdzie ten dowód na to rzekomo zabite dziecko bo coś temat zmieniłeś volksdeutschu. Myślisz że jak temat zmienisz to wszyscy zapomnimy o tym jak łżesz xD

Tak swoją drogą to Palestyńczycy zrobili więcej zamachów terrorystycznych niż Isis i al-kaida razem wzięci a ty im jeszcze dzidę hapiesz xDD beka z ciebie kafir
LazyInitializationException - @manjan: ej ale gdzie ten dowód na to rzekomo zabite dz...

źródło: c2e031dfcbde6f2551d55bf08124cae98617002470ec79e5a995b5237458fc59

Pobierz
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: Human Rights Watch ma podobne zdanie o Izraelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.hrw.org/news/2017/06/04/israel-50-years-occupation-abuses

Gadaj se co chcesz, rób propagandę, ale fakt jest taki, że każdy człowiek z RIGCZ'em będzie przeciwko żydostwu. I lewicowe, i prawicowe organizacje są przeciwko.

Sztuczne państwo, sztuczna religia nastawiona dokładnie jak islam - na wyzyskiwanie innych. Nawet jestem skłonny uwierzyć, że jesteś żydkiem, bo sam znam dwóch i za bardzo się nie
  • Odpowiedz
@LazyInitializationException: i yep, miałem biznesowo do czynienia z żydem, robiłem kiedyś zlecenie IT dla yda i wysłałem mu podliczenie kosztów w Excelu. Gość mi odesłał uaktualnione. i co zrobił? zamienił w ostatniej kolumnie SUMA() i wpisał ręcznie kwotę () skapowałem się i on w ogóle nie widział swojej winy, powiedział tylko, że skoro się skapowałem to on mnie przecież nie oszukał.

won z wami
  • Odpowiedz
@manjan:

HRW o Żydach: wprowadzają ograniczenia w przemieszczaniu się dla palestynskich arabów

HRW o palestyńskich arabach: celowo wystrzeliwują tysiące rakiet na izraelskich cywilów i popełniają zbrodnie wojenne

XD

https://www.hrw.org/report/2009/08/06/rockets-gaza/harm-civilians-palestinian-armed-groups-rocket-attacks

Gadaj se co chcesz, rób propagandę


Przecież to ty robisz propagandę i nieudolnie kłamiesz xD kiedy w końcu przedstawisz dowód o tym rzekomym zabójstwie? Ja wiem że nie masz dowodu więc po prostu przyznaj się do tego że łżesz jak pies xD
LazyInitializationException - @manjan: 

HRW o Żydach: wprowadzają ograniczenia w prz...

źródło: IMG_3273

Pobierz
  • Odpowiedz