Wpis z mikrobloga

@kokomo: Nie mowie ze nie. Mam na mysli tylko to, ze to wiadomo od dawna. Zadne odkrycie, że tam był bo oficjalnie już współpracują od lat. A tu po wykopie latają newsy jakby to była jakaś tajna akcja, ze stanowski był widziany w orlenie.
@mackbig: Niby tak, ale nie do końca.
Np. Dzisiaj napisał do mnie mój dobry kumpel wysyłając link do artykułu z onetu o wizytach Stanowskiego pisu i był zaskoczony, bo nie zdawał sobie sprawy z powiązań.
Także myślę, że rozbijamy się tu właśnie o to, że coraz więcej ludzi zaczyna otwierać oczy i zadawać sobie pytania co do „niezależności” medialnej gościa, który właśnie za całkowicie niezależnego się uważa.
Jak dla mnie jest
@yahoomlody: No jednak to trochę dziwne że Obajtek jako prezes aktywnie brał udział w omawianiu projektów internetowych Stanowskiego w związku z olimpiadą...
Zwłaszcza gdy wiadomo że pewien developer (ten który sprzedał mieszkanie za połowę ceny) którego Obajtek znał słabo pojawił się u niego 100 razy XD
Może to przypadek, ale Obajtek nie należy do osób które robią coś w sposób bezinteresowny dla siebie prywatnie
@DzonySiara: Czy ten klub to nie
@muchatse: Widzę, że choć czytasz to nie rozumiesz, więc pozwól że Ci wytłumaczę.

Jeżeli założysz sobie swoj kanał na youtubie, w którym dajmy na to, będziesz przeprowadzał niezależne testy smaku nabiału z marketów, ale wyraźnie będziesz jechał po wszystkich jogobellach i mlecznych dolinach, ale dziwnym trafem o jogurtach bakomy będziesz mówił, że w sumie to tylko konsystencja Ci nie odpowiada - to ktoś może uznać, że okej, jesteś niezależnym ekspertem i
@DzonySiara: ulubieniec wykopu popełnił największy błąd - zadarł z fajnopolactwem które teraz go będzie rozliczać za każdą głupotę bo ten śmiał skrytykować uśmiechniętego hołownię XD