Wpis z mikrobloga

@R_O_T_T_E_N: No dobra, a w sumie jaka jest alternatywa? Dzieciak kończy osiemnaście lat, pójdzie do pierwszej pracy i z miejsca kupi sobie od tak własne mieszkanie i jeszcze starczy mu by samemu się utrzymać? xD Niech lepiej siedzi u rodziców, byle pracował, jak boi się wychodzić to niech nawet po prostu coś w domu robi by odciążyć starych, to też praca.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRigh: Jeżeli masz problemy z wzrokiem to polecam udanie się do okulisty bo ja nie postuje śmiesznych obrazków ale najwyraźniej trafiłem w czuły punkt. Ile miesięcznie ciągniesz kasy od starych? Już ci bliżej do czterdziestki czy jeszcze nie masz 35 lat?
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: no k---a większości ludzi urodzonych w latach 80/90 myślę rodzicy starali się utuczyć, jedz jedz jedz.
u mnie to samo w sumie. A jakoś gruby nigdy nie byłem.

no ale jeżeli jesteś kukiełką która robi to i tylko to co starzy kazali przez 30 lat no to pretensje możesz mieć do siebie.
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: najlepsze jest to że najczęściej kobiety narzekają że partner im nie pomaga, a gdy mają dziecko to same nie pozwalają dziecku nic robić i wychowują kolejne pokolenie ludzi którzy nie będą potrafili ogarnąć podstawowych czynności ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@OskarDeveloperski: spoko, żyj sobie w swoim przegrywie, zwalaj wszystko na innych.... od rodziców, poprzez społeczeństwo. zawsze będzie ktoś inny winny niż ty. to można spać spokojnie w swoim przegrywie i jeszcze uważać się za najmądrzejszego :)
8 latek nic nie oganria, nie widzi że tyje? nie widzi że kumple się śmieją? nie ma dostępu do internetu?
a od 8 do 30 nic nie może zmienić.

widzę akademię przegrywu skończyłeś z
  • Odpowiedz
@e-stark: Dziecko trzeba wychować, a nie zamknąć w domu i nie pozwalać na nic, żeby nie było kłopotów i pozwolić, żeby uzależnił się od gierek i internetu. Każdy kij ma dwa końce, a samotne matki nie są zbyt dobre do wychowywania dzieci.
  • Odpowiedz
@geronimo80: ale o czym ty bredzisz, nie miales jak zaatakowac moich argumentow to musiales wysrac jakis stek urojen o mnie bazujacy zapewne na twoim smutnym przegranym zyciu incelka? Nie mialem nigdy problemow z nadwaga ani zadnym przegrywem, po prostu nie jestem debilem ktory twierdzi ze wychowanie rodzicow to wlasciwie mozna zignorowac w procesie tworzenia sie osobowosci czlowieka xDDDDD
  • Odpowiedz
Nie mialem nigdy problemow z nadwaga ani zadnym przegrywem,


@OskarDeveloperski: tak oczywiście :D
dlatego piszesz to co przeciętny przegryw?

po prostu nie jestem debilem ktory twierdzi ze wychowanie rodzicow to wlasciwie mozna zignorowac w procesie tworzenia sie osobowosci
  • Odpowiedz
@geronimo80: Jestem bardzo bogaty bo rodzice mi kupili mieszkanie i GLC za 300k, a ty kisisz sie w bloku i jezdzisz smierdzacym autobusem z menelami ale to twoja wina w stu procentach co nie? No pewnie ze tak ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@R_O_T_T_E_N: z drugiej strony jak ambicją ma być doczłapanie do średniej pensji wystarczającej tylko na podstawową wegetację to chyba nie nazwałbym tego ambicją, a z drugiej strony jest życie jak w Madrycie i wolność od bycia niewolnikiem na etacie xD
  • Odpowiedz
@e-stark: I słusznie neetowanie to nic złego
@mocarny_knur: A czemu by mieli nie chciec? Żaden normalny człowiek nie chce chodzić do pracy bo to strata czasu
@zonecom: No biedactwo pierw sobie robi żywe istotki bo ma widzimisię a potem jak trzeba je utrzymywać bo się okazuje że jednak życie dla nich nie za fajne to jak tak można Utrzymywanie dzieci nawet jakby to miało być do
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221 bo człowiek ma chęć osiągnięcia w życiu samodzielnosci, usprawnić swoje życie, nauczyć się czegoś nowego, można powiedzieć że to nasz imperatyw ewolucyjny.

Ktoś kto świadomie i uporczywie żyje na cudzy koszt nie zasługuje na szacunek
  • Odpowiedz