Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, Google znowu pokazuje f*ka dla użytkownika, problem wygląda następująco. Chce pobrać sobie Firefoxa na Androida i co?? D*a Google pisze że ta aplikacja daje nieograniczony dostęp do internetu co za tym idzie do nieodpowiednich stron. Musisz zweryfikować wiek aby pobrać aplikację Firefox. Przenosi mnie na stronę Google i każdą dać dowód. Na telefonie siostry Xiaomi można normalnie pobrać a u mnie na pixelu nie można. Czy mam fałszować dowód?? Konto jest i tak na fałszywe dane i teraz pytanie czy da się obejść tą weryfikację lub sfałszować dowód i kto to sprawdza? Czy jak przerobię w Photoshopie mogę dostać pakę?!

Jesli w czymś się pomyliłem z góry przepraszam nie znam się tak dobrze na wykopie założyłem konto właśnie dla takich pytań licząc na odpowiedź społeczności

#pytanie #google #andorid #technologia #seriwspc #pomocinformatyka #elektronika #pixel
  • 7
  • Odpowiedz
@Mapeczkowy: Google zrobi wszystko abyś dał im swój prawdziwy dowód,grupę krwi, numer buta itd. Zainstaluj z pliku apk z stron typu apk pure lub apkmirror. Nie przerabiaj dowodu bo nie ma sensu, nawet jeśli to bot weryfikuje, w polskim prawie istnieje artykuł 270

§ 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Chio_: pobrałemvi wywala komunikat ,,Ta aplikacja została pobrana w nieoficjalny sposób, aplikacja pozwala na nieograniczony dostęp do internetu, aby z niej skorzystać musisz mieć conajmniej 18 lat

Pobrałem Firefox nightly i działa bez problemu z apkpure dzięki ci wielkie
  • Odpowiedz
@odysjestem: Google Pixel przecież pisał, zapewne już wersje beta i niedługo tak będzie u wszystkich, lub po prostu bait. Napisał, że mu pomogłem, powiedziałem jak ściągnąć bez sklepu play, i działa mu nightly firefox
  • Odpowiedz