Wpis z mikrobloga

MAZUREK ODPOWIADA: ŹLE SIĘ DZIEJE Z JANUSZEM KORWIN-MIKKEM. PRZY NIM WIPLER TO POLITYK TRZEŹWY. – JKM rzeczywiście zakończył wywiad wcześniej, bo zdenerwowały go… cytaty z jego wypowiedzi. Ostatnim, który zdążyłem przytoczyć, było przypomnienie jego słów, że Aleksander Kwaśniewski był lepszym prezydentem niż Lech Kaczyński. Ale doprawdy, wyrzucaniem za drzwi tego nazwać nie było można. Cały wywiad ukaże się w sobotę. Ja, przeprowadzając go, bawiłem się świetnie. Mam nadzieję, że czytelnicy też będą mieli trochę tej zabawy. Piszę o zabawie, bo Korwin – Mikkego trudno traktować jako polityka serio – pisze na wPolityce.pl Robert Mazurek


No to z niecierpliwością oczekuję sobotniego +/- zapowiada się solidna porcja beki :D

Swoją drogą bardzo mnie śmieszy #boldupy niektórych korwinistów na Mazurka. Jasne jego dziennikarstwo jest niekonwencjonalne, czasami może nawet chamskie, ale taki ma styl i w tym właśnie urok jego wywiadów, że są bezkompromisowe i uderzają w najbardziej czułe punkty przeciwnika. Jakoś nie mieli nic przeciwko niemu jak podkładał posłance PO program PiS, albo masakrował autorkę "Resortowych Dzieci".

#mazurek #wywiad #plusminus #krul #knp #4konserwy #neuropa
  • 9