Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiem, że wyjdę na jakiegoś fetyszystę, czy coś, ale jako mężczyzna przyznam, że zazdroszczę kobietom #bielizna. Pomijając szerszy asortyment wzorów, kolorów, krojów, to mam też wrażenie, że są wygodniejsze i bardziej nieszablonowe, niż męskie, gdzie gacie z bazaru wyglądają często podobnie jak te luksusowe (pomijam oczywiście użyte materiały i komfort noszenia, mam na myśli wygląd). Są też w ogóle bardziej delikatne, nic nie ciśnie. Sam często korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°) A wiem, że #niepopularnaopinia, ale bardzo też doceniam stringi. Jak pierwszy raz założyłem, to miałem wrażenie, że są bardzo niewygodne, a teraz uważam, ze to jeden z najbardziej wygodnych rodzajów majtek, oczywiście gdy dobrany odpowiedni rozmiar itp. Tak nawiasem mówiąc są też męskie, ale jak ktoś się przyzna do noszenia takich, to od razu wyzywany od Pe. Pamiętajcie, że ubrania NIE mają płci i niech każdy chodzi w tym co lubi.

A co o "swojej" bieliźnie myślą różowe paski? Może wolicie męską i damskie koronki są dla was uciążliwe? W sumie chętnie posłucham też opinii #femboy.

#stringi #majtki #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek #modadamska #modameska #femboy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jako kobieta nie byłabym w stanie nosić bokserek, mimo że istnieją takowe w damskim wydaniu xd tylko stringi/brazyliany - nic nie uciska pośladów i nic nie prześwituje spod ubrań, więcej skóry oddycha. Sama byłam zaskoczona swego czasu, że męska bielizna jest mało rozmaita (przynajmniej w sklepach stacjonarnych) i szczytem fantazji są kolorowe bokserki w śmieszne wzorki ¯\(ツ)/¯ ale słyszałam też od niebieskich, że mocno wycięte slipy są niewygodne na dłuższą
  • Odpowiedz
@silencieuse: Ile ludzi tyle opinii. Myślę, że kupców na inny rodzaj bielizny byłoby niewielu ze względu na przyzwyczajenia i kierowanie się co wypada, a co nie. Jeszcze kilka lat temu w męskiej garderobie kontrowersyjne były rurki, więc nie tak łatwo było je dostać, a dziś to norma w każdym sklepie. Różowe elementy garderoby też były zarezerwowane na długo dla kobiet i relatywnie od niedawna w sieciówkach są powszechne.
  • Odpowiedz