Wpis z mikrobloga

Jak masz specyficzny problem / pytanie to nie dość że na #reddit w 99% przypadków znajdziesz odpowiednią społeczność, to jeszcze zawsze zawsze trafi się osoba chętna do pomocy. Np okazało się że mój konkretny model laptopa ma swój dedykowany subreddit i dzięki ich pomocy mogłem go wskrzesić. Jest FAQ, jest wiki, są przypięte tematy.
Tymczasem na wykopie, elektrodzie czy innych forach by przemo jak w #!$%@? lesie xD Odpowiedzi nie na temat, trollowanie, głupkowate porady, przeklejki z Googla nie sprawdzając czy się zgadzają. Jakby Polska nawet w kwestii kultury internetowej była opóźniona te 10-20 lat.

#internet #przemyslenia #wykop #takaprawda
L3gion - Jak masz specyficzny problem / pytanie to nie dość że na #reddit w 99% przyp...

źródło: cover7

Pobierz
  • 26
@wolter_wait: Tak się może zdarzyć tylko, jeśli podawane informacje są przyjmowane na poważnie. Jeśli tagi incweli potraktujesz jako żarty i będziesz trollować, to nic ci się nie stanie. Chyba że boisz się, że jak zobaczysz tysięczny post "chuop se zwalił konia w autobusie bo miał huopską potrzebę i został wyproszony, #!$%@? normictwo" to sam zaczniesz to robić.
@L3gion: To samo na grupach FB. Jestem na grupie Home Assistant Polska i Home Assistant (ogólnoświatowa). Na polskiej zawsze się znajdzie buc, który musi udowodnić swoją rację i wyższość, na zagranicznej jest kulturka.
Ale co do Elektrody to się zdziwiłem, pewnie sa jeszcze kategorie w stylu :poszukaj:. Ale 1) zdziwiło mnie, że wyszli na świat (domena .com i chyba jakiś autotłumacz) 2) mają bota na chatgpt 3) zdarzają się naprawdę ludzie
@L3gion: Zapytaj na wykopie jak naprawić <dowolny_przedmiot> to się dowiesz, że lepiej kupić nowy za 8000zł co nie powinno być problemem, bo 10 000 zł netto to normalna praca na magazynie w powiatowym.