Wpis z mikrobloga

@Cerdar: Z Ciebie to też musi być niezły programista, jak nie ogarniasz właściwego zawołania pojedynczej osoby, do której piszesz jakiś komentarz. Gdyby nie fakt, że zaglądam często w swoje wpisy, aby popatrzeć czy nie ma nich dyskusji, to bym w ogóle nie zauważył że coś do mnie piszesz, specu IT.
Masz racje, jestes lepszym czlowiekiem bo klikam w inny przycisk niz ty zeby napisac komentarz. Frustracja az kipi z calego posta i wszystkich komentarzy. Nie wołam, bo szkoda dyskutować z wszechwiedzącym bucem. Życzę więcej spokoju w życiu i rownowagi psychicznej
@conamirko: tylko, że ja też jestem programistą geniuszu, więc chyba sam #!$%@? w tej fabryce smrodu. Beka z takich idiotów jak ty. Wystarczy podważyć twoją opinię i już przypinasz komuś łatkę, że jest z fabryki smrodu xD. Całość to twoje wyobrażenie o programistach, bo znam wielu i siedzą #!$%@? po pracy przed tv albo śpią, ciężko mi jest wielu wyciągnąć na jakąś aktywność, którą sam uprawiam xD
@conamirko:

ale się zesrałeś

no właściwie to ty się zesrałeś, wyjeżdżając mi z tą fabryką smrodu. Nie rozumiem ludzi, którzy gardzą innymi, ze względu na rodzaj wykonywanej pracy. Kojarzy mi się to z najgorszymi wieśniakami, którym udało się wskoczyć na nieco lepszy poziom życia niż mieli w swoim domu i teraz uzurpują sobie prawo do obrażania innych. Na szczęście, tylko na wykopie spotykam takich ludzi i to głównie na tagu #
@conamirko: ponieważ wyciągnąłeś post z dopisanymi przez siebie słowami, które nigdy nie padły?, ah ok. Pewnym ludziom, nikt nie przemówi do rozsądku, zawsze znajdą sobie powód.