Wpis z mikrobloga

Jak tam bicek, mirki i mirabelki? Urósł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie, to jeszcze nic strasznego. W ramach #rozdajo chcemy Wam po raz kolejny zaproponować specjalność wszystkich #mikrokoksy, czyli odżywkę białkową, a konkretnie Izolat białka WPI ISO Core od FA Nutrition proszek 500 gram, smak ciastko z kremem - o wartości rynkowej około 60 zł.

Białko możecie sami spożyć, dać komuś na prezent lub sprzedać z zyskiem! Data przydatności to listopad 2024 rok.

…żeby wziąć udział w rozdajo:

Daj plusika.

W komentarzu napisz, co udało Ci się osiągnąć w styczniu 2024 roku? Opisz, co zrobiłeś, by życie stało się lepsze?

Zapoznaj się z opłacalną promocją VeloBanku, oferującą do 650 zł premii na start w ramach zwrotu od płatności kartą lub BLIKiem. Tak wysoka premia to w tym przypadku żaden clickbait. Każda osoba korzystająca z karty płatniczej/BLIKa będzie w stanie ją zdobyć. Szczegóły znajdziecie w podlinkowanej wyżej analizie. VeloBank to też dobre miejsce do ulokowania oszczędności. Nawet tutaj, wśród mirków, popularne jest chociażby konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7% w skali roku. Jego analiza również znajduje się na blogu.

Chętnym proponujemy zapisanie się do naszego newslettera. W ten sposób otrzymacie darmowy e-book pod tytułem „12 skutecznych metod na osiąganie dodatkowych dochodów”. Będziecie otrzymywać także przeglądy najlepszych promocji bankowych z wysokimi premiami. Zapiszecie się tutaj.

Rozdajo trwa do najbliższej środy włącznie. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym ;)
Wysyłka do wybranego punktu DPD Pick Up.

___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #bonusy #premia
JakDorobiccom - Jak tam bicek, mirki i mirabelki? Urósł? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Jeśli nie, to ...

źródło: Szary Lato Dzieci Zabawa Wspomnienia Post na Facebooku

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Udało mi się przejechać cały miesiąc na diecie 2500 cal trenując 5/6 razy w tygodniu i zrozumiałem znaczenie słowa asertywnosc ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JakDorobic_com: w styczniu udało mi się przeżyć. Zarazem załatwiłem też praktycznie wszystkich lekarzy którym miałem w planach i małymi kroczkami realizuje dalsze elementy planu ogarniania dupy po apokaliptycznym 2023 roku.
  • Odpowiedz
Po ciężkich trudach w znalezieniu nowej pracy, udało mi się doczekać rozmowy kwalifikacyjnej z managerem korporacji, do której chciałbym się dostać. Jest to małe osiągnięcie dla mnie bo długo szukałem fajnej pracy, do której miałbym pozytywne podejście zamiast "Muszę bo gdzieś trzeba robić". Teraz pozostaje kwestia czy zostanę zatrudniony ale dobra rozmowa kwalifikacyjna to zawsze pierwszy kroczek ku, być może, sukcesowi :D
  • Odpowiedz
Robić treningi nieprzestannie, zrozumieć trochę siebie i dzięki temu czuć się trochę lepiej, ogólnie styczen ok:D
  • Odpowiedz