Wpis z mikrobloga

Kurłaaa, znów te złe wykopki hejtują potężny projekt Krzysztofa () Dlaczego nie podoba wam się jakiś nudny wywiad o dupie Maryny???

Już Ci mówię @rav3k , jak to wygląda z perspektywy prawdziwego patrioty, któremu zależy na dobru Polski.

W #!$%@? mam to, czy Andrzej sam sobie robi zakupy i jak zmienia opony. Tak samo, nie mam ochoty przez kolejną godzinę słuchać truizmów Ukrainie i Ruskich, bo każdy już to samo powiedział ze sto razy.
Oczywiście, że duda powinien być bombardowany trudnymi pytaniami, a dziennikarze powinni mu przerywać i prostować głupoty, gdy odbiega od meritum, bo ich praca nie polega na byciu stojakiem na mikrofon. Dudzie w pierwszej kolejności należy się właśnie taki wywiad.
Inaczej bym na to patrzył, gdyby Duda faktycznie był dobrym, czy nawet przeciętnym prezydentem. Ale ten człowiek jest bezpośrednio odpowiedzialny za #!$%@? w polskim systemie sądownictwa. Jawnie przykładał rękę lub przyzwalał na pisowskie bezprawie, więc oczekuję, że dziennikarze będą go właśnie o to wypytywać, a nie o jakieś pierdoły.

I nie #!$%@? rzeczy typu, że zablokowanoby wywiad, bo pierwotnie miał on być transmitowany na żywo.
Po zmianie formatu na ostatnią chwilę, już było wiadomo, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości.

#kanalzero #bekazpisu #polityka
StarySer - Kurłaaa, znów te złe wykopki hejtują potężny projekt Krzysztofa (╥﹏╥) Dlac...

źródło: temp_file6631472863382205552

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Oczywiście, że duda powinien być bombardowany trudnymi pytaniami, a


@StarySer: no chyba że uśmiechnięty Donek będzie, to trudne pytania potwierdzą tylko, że Stanowski pisowski hipokryta nie?
  • Odpowiedz
  • 57
@thority A niech bombardują Tuska. Donek akurat nie #!$%@? przed mediami, tak jak Duda, którego wystąpienia na konferencjach prasowych możnaby policzyć na palcach jednej ręki.
  • Odpowiedz
@StarySer: Dobrze że nie jestem patriotą... Nie dałbym sie zabić za ten złodziejski kraj którym rządzą osoby, które nie liczą się z moim zdaniem a na dodatek ruchają mnie na każdym kroku. Chociaż no ostatnimi czasy mam wrażenie że nowy rząd mimo wszystko trochę bardziej liczy się z zdaniem wyborców.

Taki wywiad będzie możliwy ale dopiero po jego prezydenturze. I to jest to czego nie rozumiecie a co napisałem w moim poście. Gdyby teraz przeprowadzić z nim taki wywiad w pałacu prezydenckim to nie ujrzałby on światła dziennego. Jak już będzie byłym prezydentem - to mam nadzieję że taki wywiad zostanie przeprowadzony. Musisz to w końcu zrozumieć że po mimo że tragicznym, to jednak dudu jest prezydentem za którym stoi sztab ludzi. Jeśli on nie może prowadzić samochodu, to tym bardziej nie będzie można wypuścić takiego wywiadu w eter.

"Inaczej bym na to patrzył, gdyby Duda faktycznie był dobrym, czy nawet przeciętnym prezydentem. Ale ten człowiek jest bezpośrednio odpowiedzialny za #!$%@? w polskim systemie sądownictwa. Jawnie przykładał rękę lub przyzwalał na pisowskie bezprawie, więc oczekuję, że dziennikarze będą go właśnie o to wypytywać, a nie o jakieś pierdoły." - Zgadzam się z Tobą ale tak jak napisałem wyżej, póki co jest to średnio możliwe
  • Odpowiedz
@StarySer: za duże oczekiwania miałeś imo.
To nie jest Lewicka albo Lis, nie rzucą się z mordą na Dudę i nie będą mu przerywać w połowie zdania.

Ja sobie dokładnie tak ten wywiad wyobrażałem, Mazurek wg mnie zadał właściwe pytania, ale Duda nie odpowiedział, bywa i tak.
Stanowski zna się na polityce jak na fizyce kwantowej, więc pytań ciekawych nie zadał w ogóle.

To była pogadanka raczej, bez większego ciśnienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@StarySer takie wywiady wymagają autoryzacji. Powiem więcej, przed wywiadem musisz mniej więcej określić o czym będziecie rozmawiać i oczekiwać akceptacji, mówił o tym Karol Paciorek. Nie bez powodu nie było tego na żywo.

Chciałbym by ktoś go przycisnął, ale nie jest to możliwe, bo po prostu nie dostanie autoryzacji.
  • Odpowiedz
@StarySer: dlatego jaruzelska to nie jest JEDYNA PRAWDZIWA I NIEZALEZNA dziennikarka jak niektórzy twierdza, tylko szkodnik i stojak mikrofon, bo dla pisokonfiarza dziennikarz właśnie powinien siedzieć cicho i pozwalać opowiadać kłamstwa
  • Odpowiedz
@StarySer: A ja zaplusowałam tamten wpis, ale nie dlatego, że lubię Stanowskiego czy Dudę (bo nie lubię), tylko faktem jest to, że w wielu wykopkach siedzi jakaś frustracja i nienawiść, i jak pojawia się coś, co im się nie podoba, to ciągną temat bez przerwy i cisną po człowieku (albo ludziach), jakby takie wylewanie frustracji miało cokolwiek zmienić. Wykopki lubią afery, lubią, jak się coś dzieje i można komuś dowalić,
  • Odpowiedz
no chyba że uśmiechnięty Donek będzie, to trudne pytania potwierdzą tylko, że Stanowski pisowski hipokryta nie?


@thority: na każdej konferencji Tuska masz możliwość pytań od mediów, nawet republika zadaje xD na której ostatnio konferencji Dudy media mogły zadawać pytania?
  • Odpowiedz