Wpis z mikrobloga

Chcę kupić AirPods Pro 2, w sklepie Apple są za 1300 PLN. Widzę, że na olx jest dużo ofert nowych, nieodpakowanych słuchawek w okolicach 450 PLN. Sprzedający przeważnie piszą, że nieudany prezent itd. Czy to jakiś scam? Jak sprawdzić przy zakupie, że słuchawki są oryginalne?

#airpods #apple #olx #sluchawki
  • 25
  • Odpowiedz
@zimnypan tak jak wyżej - jakbyś kupił coś za 1.300zl i jednak tego nie chciał to nie wolałbyś sprzedać tego za np 1.100zł maksymalnie? To jest bardzo podejrzana cena
  • Odpowiedz
  • 1
Tak myślałem, jedynie zastanawia mnie to że większość pisze, że ma dowód zakupu. Kupują prawdziwe AirPods i podróby. Prawdziwe zostawiają dla siebie a podróby wystawiają na olx z dowodem zakupu tych pierwszych?
  • Odpowiedz
@zimnypan: Airpodsy są tak masowo podrabiane, że gdybym nie dostał bez dowodu zakupu z iSpota w życiu bym nie wziął. Tylko wtedy cena będzie odpowiednio wyższa.
  • Odpowiedz
Nie masz kasy? Come on, masz apple sprzet PRO, ekstaza, metafizyka, prestiz. Idz do salonu tam w otoczeniu fanboyow kupisz co trzeba a ze 3x tyle to przeciez na waciki.
  • Odpowiedz
@zimnypan: jak będziesz lecieć na wakacje przez dubaj albo katar to se tam kup. zapłacisz sporo mniej niż 1k jak dobrze zapolujesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@PanParasol: W Cex juz sie nacialem dwa razy na 4 zakupy xd Raz kindle po zalogowaniu do amazona okazal sie kradziony a drugi z sluchawkami xiaomi ktore byly podróbką... Kto w ogole podrabia xiaomi xd
  • Odpowiedz