Wpis z mikrobloga

  • 0
@Konfederusiusz: a oni go cisną o trybunale, o wojnie z Rosja, o tym czy ufa swojej ochronie, o stosunki z Ameryką po wygranej Trumpa, o ukrywaniu kaminskiego i wąsika, a on się wykłada na każdej odpowiedzi aż chłopaki zerkają na siebie.
  • Odpowiedz
@trololo55: Nie oglądałem jeszcze całości, bo akurat trafiłem na fragment jak Duda zaczął wychwalać jak to rząd w czasie pandemii uratował przedsiębiorców i od razu straciłem ochotę na dalsze oglądanie.

Były pytania o cały bałagan prawny stworzony przez PiS? Że do trybunału wprowadzili Panią magister prawa co ledwo do sąd okręgowo zostało przyjęta, która po nocach spotykała się z Kaczyńskimi. O Pawłowicz, o Pawłowicza, o koleżankę w SN? O sędziach
  • Odpowiedz
  • 9
@FeNtastiC: były, w niektórych sprawach go mazurek cisnął w innych nie ale w polskim dziennikarstwie ogólnie mało kto tak dopytuje. Jak na kanał youtube który powstał wczoraj i dostał wywiad z prezydentem to było nieźle. Dodam tylko, że jak dla mnie to Duda się praktycznie na każdym pytaniu wyłożył.
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: niektóre z tych tematów były lub były pośrednio ale jak pisałem wcześniej w Polsce w praktycznie każdym wywiadzie nie drążą tematu. Za to było sporo innych niewygodnych pytań, na których prezydent się wyłożył. Ja oceniam wywiad nieźle, bo przedstawia, co z resztą wiedziałem wcześniej, obraz człowieka, który nigdy nie powinien zostać prezydentem.
Zwróć uwagę też na kontekst, to nie tvn, polsat czy tvp (z resztą oni pewnie wypadli by
  • Odpowiedz
w Polsce w praktycznie każdym wywiadzie nie drążą tematu.


@trololo55: to obejrzyj mazurka z politykiem obozu rządzącego. Frazy, buduje negatywna narrację i usprawiedliwia działania PiS. Tutaj też próbował zaznaczając,że każdy ma swoją wykładnię prawna.

Podejrzewam,że stanowski się przestraszył negatywnych komentarzy, więc musieli udać, że "dociskają", bo ten wywiad nic nie znaczy. Za tydzień mazurek zacznie bronić pisowskiego tk
  • Odpowiedz
  • 1
@moj_wykopowy_login: przecież z pisiorami jedzie tak samo, tylko w pewnym momencie robi do kamery wymowne miny jak widzi, że już nic nie wyciągnie z rozmówcy. Z resztą ta nagonka na niego na wykopie jest śmieszna, "nienawidzimy go bo nie jest lewakiem" XD

Stanowski jest jakimś typem co pisał o meczach i natalii janoszek, który w 2 dniu funkcjonowaniu swojego największego przedsięwzięcia dostał prezydenta. Widać było po nim stres, momentami był
  • Odpowiedz
@trololo55: o stanowskim nie pisze. On akurat dobrze prowadzi wywiady, bo rzuca temat i daje gadać.

Mazurek inaczej gada z pisiorami. Zobacz jego wywiad z Kamińskim.

Tutaj masz jak się prowadzi trudny wywiad z ruskim agentem szerzącym propagandę i "stawiającym"
  • Odpowiedz