Wpis z mikrobloga

Dlatego Piotrze, nigdy nie trafisz do np. Kanału Zero. 10 lat inbowania w necie cię wybiło. Jednak również pogrzebało totalnie twoje szanse na bycie kimś na Youtube. Każdy szanujący się kanał z potencjałem, nie mówię o planktonie, który chce od ciebie wyssać zasięgi, na etapie przejrzenia twoich filmów cię odstrzeli.

Po prostu w czasie budowania popularności kanału nie byłeś strategiem.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mJXhAdhWwBQ

#napierala #sadbuttrue #nigdyniebedzieszstrategiem
Goatlord - Dlatego Piotrze, nigdy nie trafisz do np. Kanału Zero. 10 lat inbowania w ...

źródło: 2024-02-02_22h04_38

Pobierz
  • 7
@WarwaraBasia: Wątpię aby się tam pojawił. Do Dymka już na twitterku poddymiał parę razy. Żaden kanał, który aspiruje do bycia "poważnym" i zna wyczyny Pietrasa nie będzie go chciał. To jest oczywiste. Pjoter jest tylko dobry do podbicia zasięgów małych żuczków, ale długofalowo nie ma sensu. Powiedzmy za rok, DLR dostają ofertę od sponsora. Producent czegokolwiek. Niech będą suple. Sądzisz, że życzliwi nie wyślą już powszechnie pobieranych na dyski filmów z
Sądzisz, że życzliwi nie wyślą już powszechnie pobieranych na dyski filmów z wynurzeniami Pietrasa o sportowcach?


@Goatlord: źli ludzie

jeszcze taka rzecz, że Pietrek intelektualnie nie dorasta do poziomów panów D. i G. więc o czym by oni z nim mieli rozmawiać? Widziałam jego rozmowę z Kędzierską o Dubaju i Piotrek nie ma żadnej wiedzy o świecie, on operuje stereotypami. Nawet Kędzierska, która lotna nie jest przewracała oczami na wysrywy Pietrasa.
@Ignacy_Patzer: Czy ty twierdzisz, że jest w 3 osobach? Inaczej nie ma grupy, bo nie zachodzą w niej wszystkie możliwe interakcje społeczne. Wyjątek samobójstwo altruistyczne w czasie wojny. Tak twierdził Émile Durkheim, ale co on tam może wiedzieć o świecie!? ¯\(ツ)/¯

O jednym z ojców socjologii nie da się jednak dowiedzieć nic z kanału Pietrasa, bo go pomija. W jednym tekście się do niego odwołał (https://racjonalista.tv/socjalliberalizm-kontra-neoliberalizm/), ale mnie na studiach
@Goatlord: O socjologii nie wiem za dużo, bo jakimś sposobem zaliczyłem omijając wykład (proszę mieć wyrozumiałość - był o 18:30). A u mnie chwilowo się sporo dzieje - uczę się włoskiego, kończę powoli kurs księgowy i zaczynam aplikować gdzie się da, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że od marca będę bezrobotny. Piotra z doskoku oglądam.