Wpis z mikrobloga

Przeszedlem G1 i G2NK w ciągu 2 tygodni. Trochę niedosyt więc pobrałem G3. I nie wiem o co tam chodzi. Podbijam do scierwojada - kill, do wilka - kill. Na pierwszym levelu w G2NK to mogłem sobie na chrząszcze polować. A tu od razu dopakowanu build jak w jakimś Wiedzminie xD no i o co chodzi z orkami - czemu nagle część jest przyjazna. Siedzą sobie przy ognisku, podchodzę, mogę zagadać. No zupełnie inna gra (,)
#gothic
  • 12
pierwszym levelu w G2NK to mogłem sobie na chrząszcze polować


@dafto: jak się nie umie robić uników to może i tak być. W 2 zadajesz min. 5 obrażeń więc każdego pokonasz w 1 było tak że jak nie przebijesz się przez pancerz to 0 obrażeń zadasz
@dafto: To wszystko przez pułapkę w jaką same władowały się Piranie - postanowili, że Bezi na początku gry nie będzie takim zerem jak w G1 i G2. Spowodowało to lawinę problemów, z którą sobie nie poradzili.
Orki to też zła decyzja studia, w 1 i 2 piłowali temat, że nie jest to prymitywny gatunek i w 3 chcieli to podkreślić stawiając ich na równi z ludźmi. Wyszło wiadomo jak...
@dafto: Bezi jest na początku G3 dużo silniejszy niż na początku G1 czy G2 więc nie ma nic dziwnego, że potrafi na luzie wklepać wilkowi, scierwojadowi czy nawet orkowi. Dla mnie to logiczne, bo w końcu to ktoś, kto dopiero co skopał tyłki kilku smokom, a nic go w międzyczasie nie osłabiło jak wcześniej np. leżenie 3 tygodnie pod skałami więc dziwne by było, gdyby nagle znów stał się cherlakiem, którego
@Davos87: to było pierwsze wrażenie. Teraz poinstalowałem patche, trochę lepiej zrozumiałem fabułę i jest nawet znośnie. Ale wyglądu ścierwojadów im nie wybaczę xD
@przegro_pisarz to jedno ale drugie w G2 nie ma critów w ogóle tylko masz x% szans na zadanie pełnych obrażeń (siła + broń jak w jedynce). Przez co przez większość gry masz #!$%@? rng w którym większość hitów ledwo laskota (zadaje tylko 1/10 obrażeń). Dopiero na końcu masz 100% w broni i bijesz jak w jedynce.

W jedynce od początku się bije jakby się miało wbite 100% w broni, a crit jedynie