Wpis z mikrobloga

#silownia myślicie, że powinienem zjechać z powtórzeniami przy ciągach czy przysiadach tak powiedzmy w zakresie 6-12 ale zwiększyć ciężar? jakoś tak od początku robiłem dużo powtórzeń, ale mnie to już nudzi ale z drugiej strony jak będę robił mniej powtórzeń ale trochę zwiększę ciężar to w ogólnym rozrachunku powiedzmy na dane ćwiczenie "wycisnę" mniej tonażu... jak myślicie? np. tak dzisiaj to wyglądało
ciapatyplisdontbrejkmajhart - #silownia myślicie, że powinienem zjechać z powtórzenia...

źródło: 364209aa9ffc5

Pobierz
  • 5
@ciapatyplisdontbrejkmajhart: A tak serio to, jeżeli chcesz by rosły mięśnie to martwy ciąg jest średnim ćwiczeniem jeżeli chodzi o hipertrofię, lepiej jakiś RDL (ale też przy 8-12 powt.) i akcesoria, maszyny. A jak chcesz by rosła siła to większy ciężar przy mniejszej ilości powtórzeń. Weź sobie wtedy jakiś plan z liftvault.com po prostu zamiast samemu wymyślać.
@Bubbo: ja trenuje fbw bo i tak jestem tylko 3x w tygodniu na siłowni, p&p czy split 3 dniowy nie mają sensu więc jadę na tym, więc sugerowałbyś żeby jednak dorzucić więcej ciężaru kosztem powtórzeń? jednak będzie mniejszy tonaż w sumie, ale wolę się zapytać bo są tu osoby które wiedzą ode mnie więcej