Wpis z mikrobloga

W tej pogoni za zajączkiem nie chodzi o to, żeby go złapać tylko jak najdłużej gonić i nagłaśniać ten pościg medialnie. Historia pokazała, że żaden POwiec ręki na PiSiora nie podniesie, bowiem obaj wywodzą się z tego samego gówna zwanym okrągłym stołem. Agentura generała Kiszczaka czuwa! Zapiszcie sobie ten post na później i pod koniec kadencji PO zobaczymy ilu poniosło swoją odpowiedzialność, a nie tylko szykanowano medialnie tak jak miało to miejsce kilka lat temu.
#bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #polityka #konfederacja
JohnDoe01 - W tej pogoni za zajączkiem nie chodzi o to, żeby go złapać tylko jak najd...

źródło: temp_file3314034143107625186

Pobierz
  • 13
@zapomnialemhaslo nie oni pierwsi. Zazwyczaj wiekszosc klotni miedzy obiema partiami konczylo sie w podobny sposob. Jeszcze niedawno Kaczor lrzyczal z trybuny "My was rozliczymy". Po tym dostal wladze na 2 kadencje. I co? Ilu rozliczyli?
@Kryspin013 i gdzie ty tu widzisz poparcie dla Pis? Ja jestem za sprawiedliwoscia dla wszystkich i rozliczeniem wszystkich winnych niezaleznie od partii. Tusk ma swoje za uszami i mam nadzieje, ze tak samo jak Kaczaffi za to odpowie
@nietak7 konfederacja jeszcze nigdy nie była i władzy, a gdyby była zrobiłaby porządek z Pisiorami. Przynajmniej jakaś część z ich pokroju pana Grzegorza Brauna, bo po Bosaku czy Memzenie wiele bym nie oczekiwal.