Wpis z mikrobloga

@LezliNilsen: Szczerze zastanawia mnie ta niechęć wobec kanału zero. Fajnie jakbyś uzasadnił swoje stanowisko. Czym Cię tak drażni? Jeżeli uważasz kanał zero za gówno dla imbecyli, to mam nadzieję, że Twoje wysokie IQ pozwali Ci przynajmniej to jakoś sensownie wyjaśnić.. Ja mam inne zdanie niż Ty. Jestem po prostu bardzo ciekawy tego projektu. Obserwuje z ciekawością i jak narazie dla mnie wygląda obiecująco.
Serio wyjaśnij dlaczego uważasz, że to głupi projekt.
@InphireZone spieszę z tłumaczeniem.
1) po to wymyślono tagi na wykopie żebym mógł sobie poblokować treści, których nie chcę oglądać. Nie powinno cię interesować dlaczego ktoś ma zablokowany tag famemma, dupeczkizprzypadku, czy kanalsportowy. Zwyczajnie jest to naturalne, że różni ludzie interesują się różnymi rzeczami i nie powinieneś nikogo na siłę próbować zainteresować tymi treściami poprzez nie dodawanie tagów.
2) jeżeli personalnie pytasz skąd moja niechęć do kanalzero. Odpowiadając ci rozszerzę moją niechęć
@LezliNilsen:
1) Co do tagów-zgoda. Zwyczajnie zapomniałem, co też szybko naprawiłem.
2) Wrzucasz do jednego śmierdzącego wora fame mma, którym gardze oraz treści wartościowe. Spłycasz bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę do najbardziej clikbaitowych i mających się monetyzować fragmentów. Ja tam nie uważam, że kilkugodzinna rozmowa z Andrzejem Draganem czy z 90-letnim wereranem Powstania Warszawskiego to treści uwłaczające intelektualnie...

Reasumując- co do tagów- masz rację. Odnośnie reszty mam inne zdanie.
@InphireZone

@LezliNilsen:


Reasumując- co do tagów- masz rację. Odnośnie reszty mam inne zdanie.


No i bardzo fajnie, takie twoje święte prawo, tak samo jak moje, uważać to za massmediowe gówno dla dzieci i Mariuszy z IQ 70-80.

I żaden z nas nie przekona drugiego, że jest inaczej :)