Wpis z mikrobloga

jak poradzić sobie z powrotem na siłownię po przerwie? nie ćwiczyłem przez około pół roku, wcześniej intensywne treningi kilka razy w tygodniu, duże przyrosty itd. Od niedawna wróciłem i głowa nie wyrabia, cały czas mam wrażenie że nie wrócę już do poprzedniej formy, nie mogę wręcz patrzeć na siebie w lustrze, co nie miało miejsca nawet wtedy gdy nie ćwiczyłem. Dajcie jakieś rady jak naprawić głowę.

#silownia #mirkokoksy
  • 5
@synbialasa: idziesz na siłownię, robisz najprostszy plan i progresujesz. Po prostu trzeba zacząć i do formy wrócisz jak tylko zacznie działać pamięć mięśniowa oraz będziesz konsekwentnie trzymać michę.
@In_thrust_we_trust 183 cm, waga 85 kg aktualnie. Zaczynałem przy około 75kg wagi. W szczycie masy 91kg i wtedy właśnie zaczęły się problemy z regularnością i nie dokończyłem redukcji, a mięśnie zaczęły spadać. Odłożyło się sporo na biodrach i będzie problem to zbić
@synbialasa: przeszkadza tłuszcz to redukcja. Ale ogólnie myślę, że znam ten ból regresu wyglądu. Ja czasem nawet chodząc regularnie i trzymając miskę widzę, że maleje, a jednocześnie się podlewam, co przecież jest niemożliwe. Tym chce zobrazować jak nasza psychika na nas działa. Wróć na treningi, wróć do jedzenia, zapomnij o tym co było kiedyś i staraj się z miesiąca na miesiąca po prostu robić progres. Wiem, że to ciężko może iść,