Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie Medicover polecam placówkę na Sienkiewicza, ewentualnie Globis. Jeżeli musi być Luxmed to Wołoska. Albo placówki z dala id centrum. Poziom podobny, ale bardziej luxmed zaczyna przypominać ruska przychodnie na NFZ. Chyba więcej pakietów sprzedali fabrykom i biedronkom. Mam porównanie, od ok 6 lat mam oba pakiety. W luxmedzie chodzę w sumie tylko do dentysty, na swobodna i z dentysty byłam zawsze zadowolona, ale pewnie dlatego, że mają tam dosyc drogo i
@jedermann: Wszystko jest dobre jak długo nie traktujesz tego na poważnie.
To jest taki fast food tylko medyczny. Dobre jak się ma grypę żeby dostać L4 i ewentualnie żeby lekarz osłuchał ale na to ostatnie też bym do końca nie liczył.
Standardowo zależy do kogo trafisz. Mi się raz udało trafić do świetnego ortopedy (na Luxmed) który na mnie spojrzał i wiedział co mi jest. Wcześniej byłem u dwóch (prywatnie, Luxmed
  • 0
@Nadia_: zakładając, że wezmę LuxMed - warto brać ten pakiet stomatologiczny? nie chodzi mi o warto w sensie finansowym, tylko bardziej o jakość usługi... bo ostatecznie jak będą robić byle jak, byle szybko i byle tanio, to i tak będę chodził i płacił gdzie indziej.

@Vimes: tak, nie spodziewam się wiele i zazwyczaj przydawało się to właśnie do zwolnienia i ew. recept. Bardziej zastanawiam się nad wygodą korzystania z jednego
@jedermann: jestem zadowolona z usług dentystycznych na tyle, że zrezygnowałam ze swojego dentysty (gabinet prywatny na osiedlu) I chodzę na swobodna do luxmedu. Miałam robione takie normalne plombowanie, ale też zawsze zrobia zdjęcie, maja podgląd na miejscu, robili mi też kanałówka pod mikroskopem a to już poważniejsza sprawa i bardzo byłam zadowolona. Na kiedyś szykuje się na zrobienie u nich jeszcze licówek. Ale na razie czekam do 40 bo boję się