Wpis z mikrobloga

@defoxe nic szczególnego tutaj nie widzę, często się zdarza. Widocznie bardzo długo muszą leżeć, w hurtowniach budowlanych normalnie na zewnątrz się to trzyma tylko tam tam szybko schodzi, rzadko kiedy ktoś kupuje profile w marketach budowlanych
widze ze dla was taka jakosc jest normalna. Ok. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@defoxe: no niestety jak widać dla większości tak, potem mamy budowlankę w takim a nie innym stanie.
@ksiak budowlanke, jedzenie, jakosc wszelkich uslug... Jakosc dla Polaka robaka. @Wykop24h nic szczegolnego tu nie widzi... Tak z ciekawosci, takie jedzenie co sobie zle lezalo przechowywane tez kupujecie?

@defoxe to nie jest normą, nigdy nie kupuje takich profili. Przez 15 lat dzielności zdarzyło mi się może to dwa razy.

@ksiak nigdy nie kupuje, zawsze w hurtowniach. Zawsze jak robię zabudowy to zawaiam z hurtowni wraz z dowozem który mam za darmo, z resztą mało który bus przewiezie profile 3 i 4metrowe
@defoxe no nie wiem dlaczego kręcisz gówno burze widocznie nie masz pojęcia o budowlance i może dla ciebie widok profila pokrytego rdza jest jakimś szczytem ale dla kogoś kto pracuje w tym zadzwodzie od kiedy pamiętam to nie jest nowy widok i wiem że takie rzeczy się zdarzają. Nie kupujesz, odkładasz, bierzesz inny, ewentualnie zgłaszazz do obsługi sklepu czy hurtowni żeby się pozbyli wadliwego towaru. Tyle