Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens kupowac #samsung #s24ultra albo #s24 jak praktycznie nie ma zmian w stosunku do S23 a poprzednia seria jest teraz tańsza a i tak dostanie AI. S23 nawet lepszy niż S24 bo na snapie.
  • 8
  • Odpowiedz
@zezz: 7 lat wsparcia software s24 wzgledem 4 na s23.
Poza tym biorac pod uwage jakies odkupy kody bonusy i darmoszki itd, to wymiana na nowszy model przy premierze wynosila jakies grosze.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: odkup jest niekorzystny. Lepiej samemu sprzedać drożej stary i kupić S23.
Zostaje argument długości wsparcia ale na razie to tylko obietnica i nie wiadomo jak to się będzie sprawować. 7 lat to nawet na flagowca za długo, szczególnie z takim wolnym ładowaniem. Za 3-4 lata można się spodziewać że nawet Samsung będzie miał wystarczająco szybkie ładowanie więc, nadal opłaca się kupić S23 i zmienić na nowszy za 3-4 lata. Niekoniecznie
  • Odpowiedz
@zezz: ok, ale ja zrozumialem twoj wpis w ten sposob, ze mamy s23(x) i zastanawiamy sie nad przesiadka na nowsza generacje.
W przypadku zakupu od zera odkup wychodzi gownianie w porownaniu ze sprzedaza uzywki, no i aktualnie nie dostaniesz sporej czesci bonusow/znizek niz przy zakupach ~premierowych.
  • Odpowiedz
@zezz: trzeba było wklepać kody rabatowe,a zwrot na kartę, słuchawki i samsung care było 'gratis' bez żadnych sztuczek dodatkowych.

na pepperze była wstawka z 10k komentarzy w jaki sposób uzyskać taką ofertę. Niektórzy jeszcze bardziej to zbijali, najniżej za s24u 12/512 widziałem komuś się udało 4,900 zł + odkup starego tel + słuchawki + ubezpieczenie samsung care(to też mam, ale nie wspomniałem). Z oficjalnej strony Samsunga.
  • Odpowiedz
  • 1
@glos_zenady @zezz mi wyszło 5500 a jeszcze odejmę od tego odkup s22plus za mam nadzieje 1900, sprzedaż słuchawek za 200zl więc wychodzi 3400 z samsung care na rok.
A jeszcze wziąłem raty 0%

Generalnie złotówki jeszcze za ten telefon nie zapłaciłem 😅
  • Odpowiedz