Wpis z mikrobloga

Może ktoś wie albo doradzi co zrobić w tej sytuacji. Mam internet na umowę w Orange ale nie osiąga on takich prędkości jak internet na kartę w Orange próbowałem na tym samym urządzeniu nawet wymieniłem kartę SIM na nową na tym Internecie na umowę . Sprawa zgłaszana do Orange mówią że jest przeciążony nadajnik. Ja im powiedziałem że na kartę jakoś osiągam 30 mbit a na umowę ledwo 5 . Nie mam żadnego lejka ani ograniczenia prędkości w umowie co zrobić w tej sytuacji. Wydaje mi się że celowa ograniczają prędkość użytkowników na umowę #orange #internet
  • 16
@NieoznaczonaReklama sprawdzałem prędkość na routerze na tablecie na telefonie ten sam zasięg ta sama sieć a inne prędkości nigdzie nie mam w umowie zapisane że mam jakieś lejek czy coś takiego. A na pewno nie na pewno nie przekraczam limitu bo ledwo co można odpalić na tym Internecie
@Lodyzlidla: wsadź tą kartę do telefonu to się przekonasz czy jest sens kase wydawać. W routerach huawei takie przypzujadki rozwiązuje się przez wymuszenie pojedynczych pasm, testowanie, i włączenie agregacji dwóch (trzech) majszybszych. wyjdź z nim na dwór jeszcze