Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychologia #depresja #wykopjointclub
Znowu mam jakies dziwne stany w nocy.. Nie wiem czy to ze stresu, przemeczenia czy mam juz leb #!$%@?
Na granicy paralizu sennego (zasypiam lub nie? i nagle wydaje mi sie, ze widze caly pokoj normalnie jakby swiatlo bylo zapalone, albo normalnie sobie telefon przegladam, przez co musze sie obudzic zeby upewnic sie, ze jednak nie przegladam tego telefonu i chce zasnac xD)
lub podchodzace pod schizofrenie (czego stany mialem calkiem podobne jak cpalem marihuane), mianowicie jak zasypiam w nocy nagle mi sie robi strasznie glosno w glowie. Miewalem halucynacje dzwiekowe tj. nagle slyszalem jakby w pokoju grala muzyka, co kiedys bylo dla mnie normalne bo zasypialem z muzyka ale gdy po chwili sie ogarnialem ,ze przeciez nic nie gra to robi sie dziwnie
No i pamietam jak wzialem grzyby z dobre pol roku temu i bylo dosyc podobnie, mega straszny stan w glowie, momentami sie balem i chcialem po prostu zasnac zeby sie to skonczylo..
  • 9
  • Odpowiedz
@itsoverdlawygrywa bardzo często mam tak zasypiając, że mam wrażenie, że widzę przez zamknięte powieki pokój, czasem słyszę jakiś jeden głośny dziwny dźwięk, który nie ma prawa być realny. Ciekawe to, a nie ćpie, schizofrenii też nie mam - aczkolwiek mam za sobą epizod psychotyczny po maryśce (tyle, że to widzenie przez zamknięte powieki mam już kilka lat a epizod był rok temu, od tamtej pory nic nie biorę a od 3 lat
  • Odpowiedz
@itsoverdlawygrywa:
Z tą muzyką to może jest to dla Ciebie nieprzyjemne tylko przez samo nastawienie, bo upatrujesz w tym problem?

Ja tak miałem bardzo często, szczególnie jak zasypiałem ujarany lub np. po grzybowym tripie i bardzo to lubiłem. Słuchałem sobie normalnie różnych nieistniejących setów w głowie i potrafiłem nawet zmieniać gatunki XD.
W takim pół śnie (nie koniecznie po używkach) też nieraz "używam" wirtualnego telefonu, czy sprawdzam godzinę, czy patrzę na
  • Odpowiedz
@itsoverdlawygrywa:
W pierwszym przypadku zrób test rzeczywistości i śnij świadomy sen. Nie musisz się budzić, aby sprawdzić czy to sen - możesz to zrobić w śnie i dalej kreować już sen świadomie.
Ewentualnie potraktuj to jako OOBE i kombinuj, ale to raczej sen, bo nic nie wskazuje na OOBE, oprócz tego, że jesteś w swoim pokoju.

W drugim przypadku to hipnagogi - nie poruszaj się, rozluźnij, obserwuj, słuchaj, aż zaśniesz. Możesz
  • Odpowiedz
  • 1
@Nemayu kilka razy w życiu osiągnąłem świadomy sen ale to tak plus minus 10 lat wstecz, gdy faktycznie się tym Jaralem i dużo czytałem na ten temat.
  • Odpowiedz
@Nemayu właściwie nigdy nie łączyłam tego z oobe ani ld - a kiedyś mocno zajawiona byłam tym tematem, niby czasem zastanawiałam się czy przypadkiem już nie zasnęłam z świadomością ale jestem pewna, że było to jeszcze przed zaśnięciem. Hipnagogi brzmią bardziej prawdopodobnie ale i ld zdarza mi się często spontanicznie ostatnio.
  • Odpowiedz