Wpis z mikrobloga

Ktoś jest w stanie logicznie wytłumaczyć po co on nie trzyma się swojej pozycji? Ja oglądając spotkanie się #!$%@? gdy widzę to jak on się porusza po tym boisku, a co dopiero pozostali piłkarze na boisku czy ławce. Wczoraj była sytuacja gdzie Cancelo mógł spokojnie podać mu piłkę na bliski słupek i byłoby to najłatwiejsze rozwiązanie i potencjalnie sytuacja bramkowa, to Robert mając obrońcę przed sobą zaczął biec bez sensu na dalszy słupek, co wiadome uniemożliwiało podanie mu dobrze piłki, i akcja zakończyła się strata piłki.

Robert cały czas chowa się za obrońcami wiec nie ma jak mu podać piłki. Wczoraj przy golu Roque komentarzowy wspomnieli coś, że gdyby Brazylijczyk tego nie ruszył, to strzeliłby to Robert, bo już tam stał. A ja jestem wręcz pewny, że ten przegrałby pozycję i obrońca by przed niego wbiegł. Praktycznie wszystkie piłki zagrywane (od MŚ w Katarze) do Roberta tak wyglądają. Obrońca wbiega przed niego, albo bardziej siłowo w niego wbiegnie i ten się przewraca, albo traci piłkę. On wygląda jakby po tych paru miesiącach treningów w Barcelonie zapomniał jak się gra, albo nie potrafił ogarnąć sposoby gry obrońców w LaLiga. Biega po tym boisku taki bez sił, bez testosteronu, wręcz cipowato.

Trener mu mówi, że ma stać w polu karnym to ten się bawi w skrzydłowego. Po co on tam schodzi? Każde podanie do niego gdy stoi na skrzydle wygląda tak, że odda za chwilę piłkę tej osobie, która mu ją wcześniej podała. Takie granie bez sensu na klepkę do tyłu. To ma oszukać obrońców rywali? XD Gdyby on po otrzymaniu tej piłki jakoś przedryblował obrońcę, ale nie, on robi to co każda osoba z orlika by potafiła zrobić. Nic szczególnego, a zarabia ponad 20 mln XD Pewnie sam się #!$%@?, ale szczerze byłoby mi wstyd przed tymi wszystkimi ludźmi i kolegami z zespołu, że zarabiam tyle pieniędzy, a gram takie gówno i jeszcze mam do wszystkich pretensje, z wyjątkiem samego siebie. Niech powie, że gra gówno, a nie #!$%@? tymi łapskami.

Przede wszystkim źle się ustawia. Przypatrzcie się w kolejnym meczu. Za każdym razem ustawia się tak, że nie ma jak mu podać tej piłki. Nie robi żadnego ruchu do prostopadłych piłek. Piłka skacze mu między nogami gdy tylko ją dostanie. Wczoraj była akcja gdzie szli do ataku i ten zamiast jako napastnik stać w środkowej części boiska, to zbiegł nie wiem po co na skrzydło i gdy już zagrywają piłkę w pole karne, to są tam wszyscy z wyjątkiem napastnika - Roberta Lewandowskiego. Już nawet Pedri we wczorajszym pomeczowym wywiadzie napomniał, że Roque robi ruch do piłki i jest to bardzo ważne dla pomocników, bo mogą wtedy zagrać mu piłkę. Wszedł ten ruchliwy napastnik, zaczął po prostu biegać i od razu przekazywanie piłki między pomocnikami a atakiem nabrało tempa i wpadła bramka.

#mecz #pilkanozna
iksboks - Ktoś jest w stanie logicznie wytłumaczyć po co on nie trzyma się swojej poz...

źródło: 1

Pobierz
  • 2
@iksboks: w ostatnich spotkaniach on w ogóle zatracił instynkt i grę bez piłki, porusza się zupełnie poza budowaną akcją, tak nie może być, żeby sobie Femin wbiegając z drugiej linii tworzył więcej okazji bramkowych niż środkowy napastnik
@iksboks: Właśnie wczoraj jak oglądałem to zauważyłem, że jak robi ruch do piłki to w sytuacji gdzie nie ma możliwości mu tej piłki podać. A jak ktoś chciałby podać do niego w pole karne to on jest schowany między obrońcami więc nie ma jak mu wykreować sytuacji. Sam sobie jej nie wykreuje bo jednak nie jest tego typu grajkiem i miał chyba tylko jedną taką akcje za czasów gry w BVB