Wpis z mikrobloga

@LechuCzechu ja jej wierzę. Laski mają bardzo różne gusta, czasem wybierają niskich misiów ze względu na zajebiste poczucie humoru lub poczucie bezpieczeństwa. Zakładanie, że wszystkie lecą na kasę lub ciemną karnację jest typowe dla chłopków, co nigdy powodzenia nie mieli
  • Odpowiedz
@LechuCzechu Przecież to oczywiste. Tak samo jak Tobie nie podobają się przecież wszystkie kobiety, tak? Mógłbyś np. być z kobietą atrakcyjną z wyglądu a ze #!$%@? charakterem? Oczywiście zakładając, że nie chodzi Ci tylko o seks. Długo byś tak wytrzymał? Tak samo ktoś może mieć fajny charakter a nie być ideałem z Twoich marzeń jeśli chodzi o wygląd fizyczny i to też ma szansę przeważyć szalę i wygrać. Czasami ładny człowiek
  • Odpowiedz
ja jej wierzę. Laski mają bardzo różne gusta, czasem wybierają niskich misiów ze względu na zajebiste poczucie humoru lub poczucie bezpieczeństwa. Zakładanie, że wszystkie lecą na kasę lub ciemną karnację jest typowe dla chłopków, co nigdy powodzenia nie mieli


@Saper86: no dobra, a teraz sam się zastanów czy któraś z koleżanek FAKTYCZNIE MIAŁA POWODZENIE u typka 190 brunet niebieskie oczy i jednak wybrała miśka z super poczuciem humoru xd?

takie coś się praktycznie nigdy nie zdarzy, jeśli laska jest autentycznie atrakcyjna, młoda i ma
Dietetyq - >ja jej wierzę. Laski mają bardzo różne gusta, czasem wybierają niskich mi...

źródło: bdeff784-41ac-4a94-9a56-dee0656f4621

Pobierz
  • Odpowiedz
wynaturzona hipergamiczna bestia i zło wcielone ale ktokolwiek trochę liznął życia i wyszedł od czasu do czasu z piwnicy wie, że to gówno prawda. xD


@blackcatpersonality: oczywiście, że to jest w krzywym zwierciadle ale jest w tym bajaniu dużo prawdy - więc nie forsuj już narracji na drugą mańkę, że wszystkie te kwestie to na 100% są odklejki ludzi co nigdy z żadną kobietą nie gadali a tylko na chacie
  • Odpowiedz
@Dietetyq Tak. Masz rację - tzn. to odnośnie pierwszej części Twojej wypowiedzi. Odklejka w żadną ze skrajności nie jest zgodna z rzeczywistością. Prawda leży pośrodku. Każdy człowiek jest inny.

Natomiast drugiej jej części nie skomentuje - uważam, że nie ma sensu. IMO wyczuwalny w niej jest już atak ad persona. Chill. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dietetyq

>ja jej wierzę. Laski mają bardzo różne gusta, czasem wybierają niskich misiów ze względu na zajebiste poczucie humoru lub poczucie bezpieczeństwa. Zakładanie, że wszystkie lecą na kasę lub ciemną karnację jest typowe dla chłopków, co nigdy powodzenia nie mieli


@Saper86: no dobra, a teraz sam się zastanów czy któraś z koleżanek FAKTYCZNIE MIAŁA POWODZENIE u typka 190 brunet niebieskie oczy i jednak wybrała miśka z super poczuciem
  • Odpowiedz
@Dietetyq: xD

Laska leci na wysokiego i przystojnego - p0lka
Laska leci na niskiego i przystojnego bo nie gustuje w wysokich - cope, laska nie wie jaką ma wartość na rynku i wybiera gorszego gościa

Wy zawsze znajdziecie wytłumaczenie i pretekst by uważać że baby są złe
  • Odpowiedz
Wy zawsze znajdziecie wytłumaczenie i pretekst by uważać że baby są złe


@AlienFromWenus: czemu "złe"? każdy na wolnym rynku maksymalizuje swoje zyski a że nie każdy potrafi się / lub partnera prawidłowo wycenić to jest normalna sprawa przecież

tak samo jak idziesz gdzieś do pracy - pracownik chce jak najwięcej pieniędzy a pracodawca chce zapłacić jak najmniej za jak najlepszego
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie, to Ty teraz na szybko taką narrację uszyłaś żeby wyjaśnić sobie wielowymiarowy i złożony problem jakim jest dobieranie się ludzi w pary, gdzie kobieta zawsze celuje najwyżej jak może a facet bierze co jest i na drzewo nie ucieka ^^
  • Odpowiedz
chyba że przez "miśka" masz na myśli typka w stylu chłopaka Roxi Węgiel a nie skinny fat zakolak 30+ xd


@Dietetyq: jak jakas pisze, ze lubi gosci w typie "duzego misia do przytulania" to wlasnie ma na mysli ten typ. Wysoki, solidny frame, budowa typu muscle fat. Tu nie chodzi o watlych w budowie gosci z brzuszkiem xD
  • Odpowiedz