Wpis z mikrobloga

  • 0
@GIGASimp A jednak geny tak sprawiły i nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami, że to moja wina, że nie jestem programistą i nie zarabiam bardzo dużo, bo według ciebie chyba każdy musi pracować w IT, aby coś osiągnąć, jak jest brzydki. Zresztą z którego obecnie zwalniają na potęgę. Stosujesz typowy gaslighting , kompletnie ignorujesz zjawisko dziedziczenia kapitału, a bardzo przeceniasz IQ.
Nie oddałbym swojej pracy za s--s na imprezach w młodości,
  • Odpowiedz
@gnomol: Ale przeciez Ci napisalem ze sam nic nie odziedziczylem a jestem zamozny i znam wiele innych takich przypadkow. Sam mam 130 w testatach i to juz jest nawet wiecej niz potrzeba zeby moc osiagnac fajne zycie. Moze nie rozumiem problemow emocjonalnych jakie sie ma jak sie jest ponizej przecietnej bo sam ich nie doswiadczylem ale znam wiele przypadkow chlopakow gdzie z wygload "it was over" od urodzenia a jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@GIGASimp Nie rozumiesz i to widać. Statystycznie liczy się wygląd i pochodzenie, to że znasz wyjątki (ja też znam) nie sprawia, że to reguła.
To ile zarabiasz? Tylko się nie wymawiaj np. tajemnicą. Ja przeciętnie mam pensję wynoszącą 4300 zł. netto i zaznaczę, że bardzo lubię swoją pracę, dlatego nie uważam swojego zajęcia za porażkę. Poza tym moje dochody w zawodzie, który wykonuję są zdecydowanie wyższe niż mediana. Wynika to z
  • Odpowiedz