Wpis z mikrobloga

No cóż, to już fakt. Wykop został przejęty przez mikrocefale. 200 dzbanów zlajkowało to gówno i ciągle rośnie, a spróbuj się nie zgodzić xD

Koszt pracodawcy, a co to? Złodziej prywaciarz tylko wykorzystuje i gwałci klasę robotniczą xD podatki dochodowe mogom tylko rosnąć, żeby też było na służbę zdrowia. A wpływy z innych podatków jak VAT czy akcyza z nadwyżki dochodowej to tam gówno i się nie liczy!!! Beeeee. HA TFU na was lewackie barany!

#polityka #bekazlewactwa #humorobrazkowy #konfederacja #neuropa
obserwator_nsa - No cóż, to już fakt. Wykop został przejęty przez mikrocefale. 200 dz...

źródło: IMG_20240131_124847

Pobierz
  • 76
no i zatrudni, albo Ukraińca, albo Wietnamca czy innego Filipińca na lewych umowach albo w ogóle na czarnucha za połowę polskiej stawki i tyle będzie z Twoich życzeń o dobrowolnych podwyżkach płac xD


@NaczelnyWoody: Albo będzie chciał podjąć taką działalność w której nieopłacalne będzie zatrudnienie na lewo albo wyoutsourcowanie do Mozambiku i podwyżki płac będą.

Albo jednak podatki będą większe ale urzędnicy #!$%@?ą je na idiotyczne pomysły. Różnie może być.

@
Czy ty insynuujesz, że pracownik jedynie zarabia na swoją wypłatę i nic dla pracodawcy? W ogóle nie wypracowuje podatków, który płaci pracodawca? Że nie wypracowuje kosztów ubezpieczeń? Że ta całą kasę wypracowuje tylko pracodawca i musi płacić z 'swoich' podatki które widnieją na pracowniczych wydrukach?!


@Demoliton_hammer: a to czesto tak wlasnie jest. Regulacje i obowiazki rosna. Trzeba zatrudniac ludzi zeby to robili. Nie kazde stanowisko w firmie generuje dochod, niektore po
@Programista500plus: Każde stanowisko powinno być włączone w koszta prowadzenia firmy. Jeśli ja jako 'umysłowy' zużywam dochód firmy, to koszty, które generuje muszą być wliczane w przychód wypracowany przez innych pracowników. Więc nadal nie jest to pracodawca, który z 'swoich' dodaje. Są to koszty prowadzenia firmy.
@obserwator_nsa: Ale z ciebie płatek śniegu. Memy, które krzywdzą kuce. Dlatego nie ma sensu dyskutować z kucami inaczej niż obrazkami, bo to są w stanie zrozumieć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
w drugim zdaniu jest to wyjaśnione.


@zimowyporanek: nie, nie powstaną żadne firmy, które z dobrego serduszka będą płacić więcej tylko kolejne januszeksy, które nie będą płacić więcej niż obecnie istniejące, bo niby dlaczego miałyby płacić więcej?
67 letni "ochroniarz".


@zimowyporanek: Czyli gdybyśmy pozbyli się tego ochroniarza wtedy firma, jak napisał poprzedni kolega, nie może funkcjonować, dochody lecą na łeb na szyję, ale jednocześnie stanowisko ochroniarza nie ma związku z dochodem firmy. Czy tak?