Wpis z mikrobloga

No cóż, to już fakt. Wykop został przejęty przez mikrocefale. 200 dzbanów zlajkowało to gówno i ciągle rośnie, a spróbuj się nie zgodzić xD

Koszt pracodawcy, a co to? Złodziej prywaciarz tylko wykorzystuje i gwałci klasę robotniczą xD podatki dochodowe mogom tylko rosnąć, żeby też było na służbę zdrowia. A wpływy z innych podatków jak VAT czy akcyza z nadwyżki dochodowej to tam gówno i się nie liczy!!! Beeeee. HA TFU na was lewackie barany!

#polityka #bekazlewactwa #humorobrazkowy #konfederacja #neuropa
obserwator_nsa - No cóż, to już fakt. Wykop został przejęty przez mikrocefale. 200 dz...

źródło: IMG_20240131_124847

Pobierz
  • 76
O kolejny inteligentny inaczej. Prawie cała kasa, jaka ma pracodawca została wypracowana przez pracowników. Jeśli pracodawca nie wlicza w koszty pracy, potencjalne podatki do zapłacenia, to jest tak samo yntelygentny jak ty. Pracodawca jest od zarządzania i wskazywania kierunku rozwoju oraz znajdywania nowych rynków zbytu dla pracy, która wykonują jego pracownicy. Zyski, to inaczej prowizja, która pobiera pracodawca.
@Demoliton_hammer: ale o czym ty bredzisz maniek? Dochodowy tak jak i wszystkie składki wypracowuje i płaci pracownik. Pracownik, który dostaje 6800 na rękę (10 tys brutto) "kosztuje" pracodawcę prawie 12 tysięcy.

@colliee: o widzę, że zbiór naczyń połączonych i proste zależności to za dużo xD ale odpowiem - nie jak obciążysz zyski przedsiębiorstw, to towary nie będą tańsze.
@obserwator_nsa:I myślisz, że te 12k bierze się z kieszenie biednego pracodawcy, co po nocach #!$%@? żeby dopłacić za posiadanie pracowników? Czy może pracownik wypracowuje 10k, które widzi i jeszcze 12k, które nie widzi? Plus prowizja dla pracodawcy? Jeśli wierzysz w pracodawców, których pracownik coś kosztuje… to pewnie jeszcze wierzysz w prezenty od mikołaja?
@sandal: Jest popyt, jest podaż. Nikt ich tam na łańcuchu nie trzyma. Widocznie dalej są ludzie, którzy nie mają kwalifikacji, wykształcenia i umiejętności by zarabiać więcej. A przy mniejszych obciążeniach podatkowych zarobiliby oczywiście więcej. Kwota wolna powinna wynosić co najmniej 12krotność płacy minimalnej. Co najmniej

@Demoliton_hammer: zaczynasz chwytać, ale powoli. Jeszcze raz przeczytaj wszystko, tylko dokładnie i nie spiesz się.