Wpis z mikrobloga

Wskutek ostatnich zmian w ofercie na kartę zmieniłem taryfę na OdNowa, aktywowałem Stan Darmowy i dokonałem wpłaty, a mimo to mam komunikat o wygaśnięciu przy rozmowach/sms do Play.

Też tak macie?

#play
bet730 - Wskutek ostatnich zmian w ofercie na kartę zmieniłem taryfę na OdNowa, aktyw...

źródło: play

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bet730: @bet730 Koledzy bo jestem w podobnej sytuacji. Jak ten pakiet OdNowa się prezentuje? To jest coś na zasadzie płacenia w stylu 30 zł miesięcznie czy jak?
  • Odpowiedz
@bet730: O widzisz, dzięki. To chyba faktycznie spróbuję zmienić na to, bo w sumie potrzebuję telefonu głównie żeby dzwonić/pisać wewnątrz sieci.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krs90: ja zaryzykowałem zmianę z uwagi na stan darmowy, ale jeśli polecą w kulki to zabieram się za sprawdzanie ofert innych operatorów.
  • Odpowiedz
@bet730: Swoją drogą fajny ten Play, że dali kilka dni na dokonanie zmian, a zmiana taryfy zeruje wszystkie wcześniej wykupione pakiety, czyli moje 6GB internetu kupione tydzień temu zostało wyzerowane. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@IIIlIII: ciekawe czy jutro będzie zadowolenie czy wielkie rozczarowanie użytkowników, którzy przeszli na OdNowę i włączyli Stan Darmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz