Wpis z mikrobloga

Jak często musisz jeść obiad vs. jak często zmieniasz żarówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FrauWolf: ja nigdy nie muszę jeść obiadu, za to żarówkę jednak trzeba zmienić jak zapadnie ciemność ( ͡° ͡°)
@LajfIsBjutiful: To do której generacji ja należę, jeśli potrafię ugotować obiad, wymienić czy zamontować kran z baterią, zamontować żyrandol, naprawić samochód, zaprojektować i wykonać układy elektroniczne i biegle obsługuję kąkuter z programowaniem włącznie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Btw narzekać też potrafię, ale nie lubię
Jak często musisz jeść obiad vs. jak często zmieniasz żarówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FrauWolf: Ostatnio jadłem 4 lata temu a 30 minut temu wymieniłem żarówkę. Ale jak teraz na to patrzę to coś mi się nie zgadza w excelu.
@LajfIsBjutiful: gość kupił dxialke, załatwił materiały gdy nic nie było, wybudował dom150 m2 utrxymal dwójkę dzieci i opłacił im studia, jeździ 8letnim autem i ma 5 tys emerytury a jego żona 3 tys. Ma kolegow ktorzy może go nie lubią ale zawsze pomogą.

Współczesne młode pokolenie:
Chcę 4 dniowy tydzień pracy bo depresja, nie stać mnie na 30m2 kurnika, zarabia 5 tys i zamawia z pyszne.pl, albo ma dietę pudełkową lub
@StaryJeKomary: ja nie potrzebuje termomixa żeby zrobić obiad i w sumie rozumiem koncepcje dawnych małżeństw podobnych do tych na wsi. Ciężko żeby chłop który zarabia kasę i dużo pracuje miał jeszcze przyjść i gotować sobie obiad. Podobny układ mam jak przyjadę pomóc mamie. Dostaje listę zadań do wykonania w ogrodzie i domu a ona gwarantuje mi śniadanie, obiad i kolację. Przychodzę na gotowe i zaraz znów wracam do pracy