Wpis z mikrobloga

Ostatnio za stwierdzenie że węgierska polityka w stosunku do Ukrainy jest skuteczna zostałem zakrzyczany, uznany za co najmniej naiwniaka, a Węgrzy za marionetki w rosyjskich rękach.

Na szczęście moja argumentacja została wsparta z najbardziej zaskakującej (nie dla mnie, tylko dla moich oponentów) strony, otóż ukraiński MSZ Kułeba stwierdził że w stosunku do Węgrów nie można mówić o prorosyjskości tylko o prowęgierskości. No cóż.

#ukraina #wojna #wegry
marcelus - Ostatnio za stwierdzenie że węgierska polityka w stosunku do Ukrainy jest ...

źródło: temp_file8662780637343212780

Pobierz
  • 12
Sam Kułeba wbił nóż w plecy bayzedowskiej trollowni xD


@Szinako: jak szef ukraińskiego MSZ coś powie, to dla ciebie jest to prawda objawiona? Masz ty pojęcie o tym jak działa polityka? Ukraińcy nie chcą zaostrzać dialogu. Nie zmienia to faktu, że Węgrzy są prorosyjscy, a Orban robi laskę Putinowi od wielu lat.
Wolę opierać się na wypowiedzi polityka niż przedstawicieli kijowskiej trollowni na wykopie.


@Szinako: yhm i dlatego uważasz, że ktoś komuś w plecy wbija nóż, tak? Jeżeli, podkreślę jeżeli te twoje urojenia o trolowni z Kijowa są prawdziwe, to przecież Kuleba właśnie gra w ich (Ukraińców) interesie łagodząc dialog z proruskimi Węgrami. Nie pierwszy raz pokazujesz, że logiczne myślenie nie jest twoją mocną stroną.

@Wilczynski: twoje trollowanie traci na sile od
@marcelus: gowno a nie jest skuteczna. Wszystko jest ugadane z krajami czlonkowskimi UE. Wegry dostaja kij i marchewke. Kijem sa ostatnio wspominane w mediach plany “sabotazu” gospodarki Wegier przez UE, a marchewka jest zmiękczenie tonu ze strony Ukrainy i proby wyciagniecia reki do Wegier. Chodzi generalnie o umozliwienie Orbanowi zachowania twarzy i danie mozliwosci zespinowania kapitulacji Wegier na forum UE na jego korzysc. To co sie dzieje to pochodna wielkiej polityki
@marcelus: ludzie przeciez to polityka zagraniczna, a koniasze sie spuszczaja xd polityka zagraniczna jest najbardziej zaklamanym srodowiskiem, to, ze teraz powiedzial, ze jest prowegierski, to pewnie po to, zeby zatwierdzili kilka pakiecikow i cyk odwrotna narracja, ukraincy stosuja to prawie od poczatku wojny, dlatego ruska propaganda ma pozywke z ukrinaskiej i odwrotnie