Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak parę lat temu jakaś dziewczyna mnie zjechała na portalu randkowym że brzydki jestem i w ogóle jak ja mogę z taką mordą żyć. Po paru latach wchodzę znowu na ten portal a ta nadal tam siedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #tinder #p0lka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jan-chrzciciel: Ty, to weź do niej napisz jakąś bekową wiadomość w stylu "Hej! pamiętasz mnie? Kiedyś wyśmiałaś mój wygląd, ale widzę, że ciągle tu siedzisz i nikt Cię nie chce. Postanowiłem Ci dać drugą szansę, nie s------l tego"
  • Odpowiedz
a ta nadal tam siedzi


@jan-chrzciciel: Paradoks wyboru polega na tym, że ta przytłaczająca ilość możliwości, wbrew pozorom, może utrudniać podejmowanie decyzji i obniżać satysfakcję konsumenta z dokonanego zakupu.
  • Odpowiedz
@macan: dałbym plusa sle proszenie się o spotkanie takiego toksyka ? Raczej coś w stylu że może jestem brzydki bo tu jestem ale co to mówi o Tobie, że po kilku latach też jesteś ?
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: Nie wiem czy wiesz, ale 90% związków się rozpada xD to że ty przez ten czas nie byłeś w stanie nikogo zainteresować swoją osobą, to nie znaczy ze w jej przypadku tak było :)))
  • Odpowiedz
@jan-chrzciciel: "Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na
  • Odpowiedz