Wpis z mikrobloga

#play #virginmobile

Cześć,
Ktoś jest w virgin mobile na kartę? https://virginmobile.pl/karta

Po absurdalnych podwyżkach w play myśle, żeby zmienić sieć i skorzystać z oferty za 9zł w tym 1GB internetu.
Tu pytanie, ile kosztuje zakup dodatkowych GB? Czy jest tak jak w play ze za jakies 9zł jestem w stanie dokupić internet powiedzmy 2GB na czas nieokreślony?
Wszelkie informacje odnośnie tej sieci mile widziane.
k
  • 16
@kone: 1zł/1gb jak nie dzwonisz dużo to bardziej opłaca się mini3 za 3zł masz 30 minut i sms oraz 300Mb neta ale niestety ten internet nie działał mi za dobrze, często mulił zwłaszcza po wioskach

Czy jest tak jak w play ze za jakies 9zł jestem w stanie dokupić internet powiedzmy 2GB na czas nieokreślony?

nie, ważnośc dokupionego pakietu kończy się z upływem ważności pakietu mini
via Wykop
  • 0
@darek-jg: Czyli to trochę taki abonament...a nie oferta na kartę...ale patrząc po wszystkich operatorach to teraz oferta na kartę ma płatności cykliczne, comiesięczne...

Ten internet na wioskach to kiedy był słaby (obecny rok)? Bo rozumiem, że już nie korzystasz z oferty bo piszesz w czasie przeszłym ;)
@kone: korzystam na jednej karcie bo mam numer który chcę utrzymać ale do neta wziąłem vikingmobile za 25/miesiąc i tam wszystko no limit a net 25Gb/mies a co nie wykorzystam to przechodzi na kolejny miesiąc
natomiast te oferty mini to sa pakiety w taryfie chcę wszystko tyle że w tej taryfie jak nie wykupisz któregoś pakietu to płacisz za rozmowy sms i internet i sumarycznie wyjdzie drożej chyba że tylko odbierasz
@kone: net działa ok. Wiadomo jak u każdego operatora są miejsca że działa gorzej. U mnie jest ok. Jak coś to możesz jeszcze zobaczyć ofertę Fakt mobile. W virgin na karte Kiedyś była promocja wpisywałaś jakiś kod i dostawałeś ponad 100 giga internetu. Miało to być na miesiąc czy jakoś tak. U mnie działa już ponad pół roku. Jeszcze mam 120 GB neta zapasu.
  • 0
@kone, obecnie nie ma możliwości przeniesienia numeru z Play do Virgin Mobile. Zachęcamy jednak do obserwowania naszych profili społecznościowych, aby być na bieżąco. Jeżeli tylko ta sytuacja ulegnie zmianie, na pewno poinformujemy naszych klientów. Natomiast, jeśli korzystasz z oferty na kartę, to masz możliwość wybrania oferty, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom. Zachęcamy do korzystania z atrakcyjnych pakietów z nielimitowanymi minutami, SMS-ami oraz dużymi paczkami danych do wykorzystania.
via Wykop
  • 0
@play_polska: Czemu nie ma możliwości przeniesienia nr z play do virginmobile? Tzn musze sobie najpierw przenieść do innej sieci żeby po chwili przejść do virginmobile? Co to za fikołki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czemu nie ma możliwości przeniesienia nr z play do virginmobile? Tzn musze sobie najpierw przenieść do innej sieci żeby po chwili przejść do virginmobile?


@kone: Zapewne dlatego że Virgin stosunkowo niedawno przejęli i zrobienie migracji kodem jest u nich na końcu listy priorytetów. Dokładnie tak musisz iść do innego operatora i potem do Virgin dlatego lepiej migruj kodem do Fakt Mobile, pakiety prawie takie same (jedyna różnica to mniej internetu) za
via Wykop
  • 0
@Pieniek1991: Widze taką informacje, że mogę się niby przenieść przez stronę play24 ale nie widzę tam opcji zmiany na ofertę faktmobile? Może dlatego że mam ofertę "play na kartę od nowa"?
A jak mam się przenieść kodem do faktmobile?


@kone: *163*12#

Widze taką informacje, że mogę się niby przenieść przez stronę play24 ale nie widzę tam opcji zmiany na ofertę faktmobile?


@kone: Nie da rady inaczej niż kodem, przez Play24 ani nie przeniesiesz się do Faktu ani nie wrócisz do innych taryf Playa, tu tylko kodem.

Może dlatego że mam ofertę "play na kartę od nowa"?


@kone: Z odnowa możesz
@xarr: Nie da rady z Play przejść do Virgin żadnym kodem bo takowego nie ma, Fakt to nadal taryfa Play mimo że wygląda jakby to był osobny operator. I nie wygląda aby Play się śpieszył z wprowadzeniem takiego rozwiązania, nawet nie wiemy czy w ogóle w przyszłości zamierzają takowe wprowadzić.