Wpis z mikrobloga

  • 0
@cubon89: "Pod koniec 2024 roku w ofercie pojawi się produkt, dzięki któremu Spółka ma szansę stać się kompleksowa platformą
do codziennego zarządzania finansami. Wirtualny portfel wraz z multi walutową kartą umożliwią klientom
korzystającym z aplikacji mobilnej XTB dokonywanie płatności i przelewów, transakcji kartowych czy wymianę walut.
Wartością dodaną będzie możliwość natychmiastowych płatności pomiędzy wszystkimi kontami w XTB. Powiadomienia
w czasie rzeczywistym zapewnią natomiast pełną kontrolę wydatków."
  • Odpowiedz
@cubon89:

Co istotne, inwestowanie na IKE i IKZE w XTB będzie się odbywać przy zerowej prowizji w przypadku inwestycji do 100 000 euro miesięcznie. Inwestując w aktywa zagraniczne trzeba natomiast pamiętać o koszcie przewalutowania (0,5%).


Mocna rękawica rzucona DM Boś
  • Odpowiedz
@OsSikorskiego:
Szkoda tylko, że tak późno. Bo jak BPS kończył działalność to przeniosłem już do BOŚ ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A na IKE i tak tak rzadko transakcję robię, że chyba nie opłaca się znowu przenosić.
  • Odpowiedz
@OsSikorskiego @Vateusz23 inwestomat zrobił ładna tabelkę. Im więcej jednorazowo zainwestujesz to przewalutowanie jest gorsze niż prowizja w Bossa.


@SiDi: dlatego wolę poczekać na to, co rzeczywiście zaproponują. Ja mam IKE i IKZE praktycznie tylko na Polskiej giełdzie, więc mnie przewalutowanie nie boli :)
  • Odpowiedz