Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie zegarek sportowy/smartwatch? Ogólnie mam w dupie te odbieranie połączeń, zależy mi na jaki najlepszym badania parametrów bicia serca itp itd. i byl w miare mały. Co do ćwiczen to silownia 3x w tygodniu i jakieś sauny, w lato chodze po górach i rolki.

Ogólnie zastanawiam się nad trzema:
1. Apple watch - ogólnie odpada raczej ze względu na baterie, nie chce mi sie codziennie tego ładować bo wiem ze bede zapominac, chce naładować i miec kilka dni spokoju
2. Garmin Venu 3 - ku niemu sie schylam najbardziej ładnie wygląda, ma ciekawe funkcje, długo trzyma bateria, jakieś opinie?
3. Garmin Fenix 7 - któryś z tej kolekcji, średnio mi siedzi wygląd bo to już takie duże cebulki, ale tez bateria trzyma i ma sporo opcji.

Co myślicie? Venu 3 mi starczy? Możecie polecać coś lepszego, budżet to 5k

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #garmin #applewatch #apple #smartwatch #technologie #biohacking

Który najlepiej mi przypasuje?

  • Apple watch 37.0% (20)
  • Garmin Venu 3 24.1% (13)
  • Garmin Fenix 7 38.9% (21)

Oddanych głosów: 54

  • 4
@Trunktwilight: idz do jakiegos sklepu z garminami i poprzymier, aj, poogladaj na zywo. Zastanow sie czy ekran moze byc w starej/innej technologii czy amoled to must have.

Poczytaj sobie testy i poogladaj fotki danych modeli na dcrainmaker.com to jedna z najlepszych stron z recenzjami.

Venu 3 / fenix 7 / epix 2 / 965(955) to taki raczej high end od garmina i kupujac ktorys z nich sie nie zawiedziesz. Maja w
@Trunktwilight: Jeżeli rozważasz pomiędzy AW a Fenixem to masz poważny problem. To są tak różne zegarki jakbyś wybierał pomiędzy Quadem a jakimś kompaktowym autem.

Ja zawsze ostrzegam w kółko - Garminy to tyoiwe sportwatche i daleko im do Smart

ma sporo opcji


No właśnie, ale co z tego że ma sporo jak pewnie 5% tego co daje AW. W drugą stronę AW nie daje tego co Garmin.

Sam mam Fenixa, ale