Wpis z mikrobloga

Widzieliście film tej pisowskiej Julki na Tik Toku, gdzie „orze” Tuska? XD Ma ponad milion wyświetleń i 60k lajków. Oczywiście sugeruje się takimi źródłami jak Paweł Świniarski z kanału „Dla Pieniędzy” w temacie CPK. Otóż on nagrał na temat CPK 4 filmy i wszystkie były sponsorowane przez spółkę CPK xD

Generalnie takich bzdur u niej jest mnóstwo.

Przeraża mnie to, jak Internet ryje ludziom głowy, jak nie potrafią się w nim odnaleźć i jaki to będzie miało wpływ na demokrację w Polsce. Ludzie łykają wszystkie kłamstwa i manipulacje, to jest straszne… Jak tak dalej pójdzie, to będę za tym, żeby ktoś w miarę normalny złapał ten naród za mordy i żeby motłoch nie miał prawa głosu…

#polityka #bekazpisu #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #sejm
Gours - Widzieliście film tej pisowskiej Julki na Tik Toku, gdzie „orze” Tuska? XD Ma...

źródło: IMG_3178

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 433
@Gours: TikTok to rak. W dodatku jest to chińska apka, która szpieguje. Myślę, że USA i UE powinny pójść drogą Indii, która całkowicie zakazała tego gówna.
  • Odpowiedz
  • 1
@PokemonowyRambo: nie sądzę, żeby brali takie kretynki. Poza tym wystarczy spojrzeć na historię konta. Choć zapewne teraz mogli ją zaangażować faktycznie w coś, jak już zgarnęła fejm. Ale ona swoją „działalność polityczną” zaczęła w dniu przejęcia TVP. Wcześniej kręciła jakieś idiotyczne filmiki jak każda dziewczyna na Tik Toku
  • Odpowiedz
  • 2
@Koziom: zgadzam się. Nie zdziwiłbym się, jakby tego typu filmiki były celowo promowane przez aplikację, by podminowywać pozycję rządów w UE
  • Odpowiedz
  • 21
@Gours A mi się wydaje, że właśnie ona jest sponsorowana przez PiS - co pisałem pod jednym ze wczorajszych znalezisk.
Z contentu typowego dla przeciętnej dziewczyny nagle od grudnia przeszła tylko na content polityczny - co więcej wszystko wpisuje się w narrację PiS.
W ten sposób PiS chce dotrzeć do grupy, gdzie miał najmniej głosów - do młodych.
  • Odpowiedz
  • 3
@galicjanin: widać, że ona jest tępa. IMO ma starych pisowców albo chłopaka i zainteresowała się niedawno tematem. Gdyby była z młodzieżówki, to raczej bardziej czaiłaby bazę. Chyba że robi propagandę w typowo pisowskim stylu, na chama.
  • Odpowiedz
@Gours no już się nie zesraj, idź w takim razie posłuchać sobie specjalista na kanale didaskalia, cpk jest nam potrzebny, jest potrzebny NATO i jest potrzebny całej Europie środkow-wschodniej
  • Odpowiedz
  • 17
Te same pieprznie było o potędze przekopu mierzei, która miała się zwrócić z samych bursztynów xD PISiory by w trzeciej kadencji mówiły, ze budują gwiazdę śmierci, byle mieć podkładkę pod złodziejstwo, a internetowe ameby by głosiły jak to zostajemy galaktyczną potęgą.
  • Odpowiedz