Wpis z mikrobloga

@Hariel: To, że dla ciebie to przypadkowe zdjęcie to już twój problem xD a poza tym widzę, ze bardzo cię zabolała ta fota, skoro nawet po kilku miesiącach ją nadal wspominasz ;)))
@Mamaboss rozśmieszyła mnie jak bardzo jesteś w stanie zaklinać rzeczywistość, by udowodnic cokolwiek anonimowym profilom na wykopie, który jest wyĺęgarnią stulejarzy. Zastanawia mnie kto ma wiekszy bòĺ dupy, o swoje życie ty z podrozna ktòra przekracza 30 lat I nie bedzie juz nigdy kochana, czy tutejsi stulejarze.
@Hariel: Akurat Podróżniczka właśnie jest w Stambule i nie odczuwa mniejszego zainteresowania, pomimo że bliżej jej obecnie trzydziestki niż dwudziestki ;))) poza tym mam dla ciebie złe wieści, żadna, naprawdę żadna kobieta nie zwiąże się z facetem który po 30 nawet kobiety za rękę nie trzymał ;))
@Mamaboss ale mowisz o zainteresowaniu który kreci sie wokol jej tyłka, a nie wokòł tego by być jej partnerem. Ciezko jej bedzie znalezc partnera skoro juz siega 30, ma problemy hormonalne, ktore powoduje przymus depilacji twarzy z czarnych włoskòw(chociaz turcy takie lubia, przypominaja im matke) plus jej jedyne doswiadczenie w zwiazkach to seks turystyka. Co do facetòw to sie zgadzam, taki facet co nie trzymał za
@Strigiformesman: oczywiście, wszystkie żenujące memy o „p0lkach” które są tutaj regularnie dodawane nie odnoszą się do ogółu kobiet, wcale :))) i znowu pokazujesz jak wielkimi jesteście hipokrytami: memy o „p0lkach” to spoko, mem o faceciku to juz obraza majestatu :)))


@Mamaboss: ale ja nic takiego nie dodaję, a jak mi się coś nie podoba to uderzam do konkretnej osoby, nie do ogółu. TY natomiast pisząc o wszystkich mężczyznach piszesz także